ANTAKIŲ ŠEŠĖLIŲ RINKINYS

ANTAKIŲ ŠEŠĖLIŲ RINKINYS

Kaip paveikslas atrodo neužbaigtas be rėmo, taip ir moters akys reikalauja atidžiai prižiūrėtos antakių linijos. Taisyklingai prižiūrimi, išraiškingi antakiai ne tik kerinčiai atrodo, bet dažnai gali sutaupyti laiko darant makiažą.

 

 

Egzistuoja gausybė patarimų, kaip deramai prižiūrėti antakius, taisyklingai parinkti jų formą, kaip pešioti bei kokiu būdu paryškinti. Kiekviena moteris turi savų paslapčių, tačiau pasitelkusios į pagalbą antakių šešėlių rinkinį , be didelių sunkumų suformuosite išraiškingus antakius.

 

 

Rekomenduotume Everyday Minerals kosmetiką.

Rinkiniai susideda iš specialaus antakių makiažo šepetėlio, dviejų arba daugiau atspalvių rudų antakių šešėlių, kuriais formuosite antakių lanką, bei šviesaus šešėlio, naudojamo po antakiu kontrastui išgauti. Šis optimalus spalvų derinys tiks tiek šviesiaplaukėms, tiek tamsiaplaukėms, tiek ploniems, tiek tankesniems antakiams formuoti bei paryškinti.

„Everyday Minerals“ kosmetika organiška bei netestuota su gyvūnais, tad galite būti tikros, jog pasirinkote natūralų produktą bei nepalaikote kankinančių bandymų su gyvūnais.

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-09-30T14:30:46+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos