APVADAI AKIMS – KERINČIAM ŽVILGSNIUI SUSTIPRINTI

Home/Čia pasirinkite norimą temą/Dovanų gidas/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS/APVADAI AKIMS – KERINČIAM ŽVILGSNIUI SUSTIPRINTI

APVADAI AKIMS – KERINČIAM ŽVILGSNIUI SUSTIPRINTI

Kad Jūsų dama jaustųsi žavinga, mylima, geidžiama ir nepakeičiama, užtikrinta ir pasitikinti savimi visur ir visada, gali reikti visai nedaug…

Puikiai pasidengiantys ir visą dieną išliekantys „bare X minerals“ juodi ir rudi apvadai akims – „Black Eyeliner“ ir „Brown Eyeliner“ – puiki dovana dramatiškam Jos akių žvilgsniui sukurti.

 

 

Siūlomos priemonės naudojamos šlapios konsistencijos, tepant sudrėkintu teptuku, arba sausos konsistencijos. Šie akių apvadai suteikia akims ypatingai ryškų kontūrą. Siūlomos priemonės išlieka ir laikosi žymiai geriau ir ilgiau nei kiti įprasti akių apvadai. Padovanokite mylimajai kerintį žvilgsnį!

 

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-09-30T14:31:14+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos