DOVANŲ IDĖJOS MOTINOS DIENAI

DOVANŲ IDĖJOS MOTINOS DIENAI

Mamos diena – puiki proga dar kartą parodyti savo Mamai, kaip ją mylite ir branginate, apsupti ją rūpesčiu ir švelnumu. Ir tai tikrai nereiškia, kad jūsų dovana turi būtinai kirsti per kišenę. Ką galima padovanoti?

 

1. Gėlės. Jos gali būti tiek skintos, tiek vazoninės ar dirbtinės, padarytos Jūsų pačių rankomis. Ilgai ir neblogai išsilaiko rožės, lelijos, gvazdikai, chrizantemos ir jurginai. Motinos dienos proga taip pat labai tinka įvairios saldainių puokštės bei kompozicijos. Jos praktiškos ir labai originaliai atrodo.

2. Nedidelės, bet naudingos dovanėlės: šaliai ir skraistės, kvepalai, rankų arba veido kremas.

3. Šiltos ir jaukios dovanos: chalatas, pledas, šlepetės, kojinės.

4. Dovanos komfortui: vonios rankšluostis, žvakidė ir žvakės, plaukų džiovintuvas, pagalvė, apklotas, patalynės komplektas.

5. Knygos. Atsižvelkite į tai, kas patinka Jūsų mamai – tai gali būti knyga apie kulinariją, romanas ar nuotraukų albumas.

6. Gurmanėms ir mėgstančioms gaminti: virtuvės svarstyklės, indai, prieskonių rinkiniai, blynų keptuvė, keraminių indų rinkinys, daugiafunkcis puodas, duonkepė, peilių rinkinys. Taip pat galima paruošti egzotišką vakarienę ar papietauti restorane.

7. Papuošalai. Auksas, sidabras, deimantai ar bižuterija – paliekame spręsti Jums. Svarbiausia, kad tai, ką išrinksite, patiktų Jūsų mamai.

8. Emocingos dovanos: bilietai į teatrą ar kiną, masažas, jodinėjimas žirgais, ekskursija, kvietimas į parodą, apsilankymas delfinariume ar skrydis oro balionu.

9. Sveikatai: spaudimo matuoklis, šuns vilnos diržas strėnoms, šildyklė, ortopediniai vidpačiai.

10. Dovanų krepšiai. Tinka tiek kosmetika ir kūno priežiūros priemonės, tiek įvairūs maisto produktai (riešutai, medus, vynas, sūrių rinkiniai ir t.t.).

11. Rankų darbo dovanėlės: atvirukai, puodkėlės, virtuvinės pirštinės, lipdiniai, tortas, knygos skirtukas ir t.t.

Ir pabaigai. Nepamirškite padėkoti savo Mamai už viską, ką jinai Jums davė, išreikškite savo meilę ne tik dovanomis ir gražiais žodžiais, bet ir veiksmais. Ir ne tik per Mamos dieną. Ji to tikrai nusipelnė

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-09-30T14:34:54+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos