DOVANŲ RINKINYS MOTERIAI – KAMA SUTRA

DOVANŲ RINKINYS MOTERIAI – KAMA SUTRA

Pritrūko minčių, ką padovanoti savo mylimai moteriai? O gal tiesiog mėgstate stebinti vienas kitą lovoje ir dievinate meilės žaidimus? Tuomet šis rinkinukas yra tai, ko Jums reikia, kad nuobodūs vakarai taptų aistringomis fantazijomis.

 

Daug seksualių dovanų moterims siūlo įvairios el. parduotuvės .Viena jų sex24.lt. Galima rinktis pavienę dovaną arba rinkinį.Rinkiniuose galima rasti svaiginančio kvapo masažo aliejaus, lubrikanto bei saldžių medaus dulkių su plunksnų aplikatoriumi, kurias galėsite ragauti tiesiai nuo savo mylimosios krūtinės. Ši ypatinga pramoga pažadins ir sustiprins visus penkis pagrindinius žmogaus pojūčius: klausą, regą, lytėjimą, skonį bei kvapą. Tai tikrai įžiebs aistrą Jūsų miegamajame, o kartą pabandžius – nesinorės sustoti.

Ar žinojote, kad Kama Sutra pavadinimas sanskrito kalboje reiškia „išmintis apie meilę“? Tad galite būti tikri, jog su šiuo žaidimų rinkinuku tapsite meilės bei sekso išminčiais!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-09-30T14:35:21+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos