ISADORA RINKINYS „BIG BOLD“

ISADORA RINKINYS „BIG BOLD“

Švediška kokybė už fantastišką kainą! Būtini stilingos moters palydovai kiekvieną dieną – blakstienų tušas bei akių apvadas – nepriekaištingam akių makiažui. 

 

„IsaDora“ kompanijos „Big Bold“ blakstienų tušas pasižymi gerai dengiančiomis bei blakstienas storinančiomis savybėmis, yra sodrios juodos spalvos bei ilgai išsilaiko ant blakstienų. Pagrindinė šio tušo sudedamoji dalis yra ryžių sėlenų vaškas, puoselėjantis plaukelio struktūrą bei saugantis nuo neigiamo poveikio. Ypatingo dėmesio turėtų susilaukti teptukas, pasižymintis puikiu trumpų ir ilgų šerelių deriniu, kurio pagalba išgausite storų blakstienų efektą. Kerėtojos akių makiažui užbaigti naudokite rinkinyje esantį „Big tip“ skystą akių apvadą, sukursiantį ryškią plačią liniją!

Įsigykite sau arba padovanokite draugei „IsaDora“ kompanijos akių makiažo rinkinį ir paskleiskite žavingų akių kerus!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

2017-10-01T08:48:16+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos