ISOTONER MEDVILNINĖS BALLET TIPO ŠLEPETĖS

Home/Čia pasirinkite norimą temą/Dovanų gidas/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS/ISOTONER MEDVILNINĖS BALLET TIPO ŠLEPETĖS

ISOTONER MEDVILNINĖS BALLET TIPO ŠLEPETĖS

Ar vaikystėje svajojote būti grakščia it gulbė balerina, puoštis pūstais sijonukais bei elegantiškais puantais? O gal tiesiog grakšti lyg balerina imatės namų ruošos darbų ir šokio ritmu kerite namiškius?

Nuotraukoje matote visų balerinų svajonių šlepetes, romantiškas, pastelinių spalvų ir taip primenančias puantus. Gėlėtas kaspinėlis bei švelni rožinė spalva pakerės ne tik svajingas romantikes, bet ir jaukumą vertinančias merginas. Avėdamos šias medvilnines šlepetes jausite jaukų komfortą bei žavėsite namiškius elegancija bei grakštumu.

Unikalus pagal PillowstepTM (pagalvės minkštumo žingsnis) technologiją pagamintas vidpadis pasižymi ypatingu minkštumu, komfortu bei amortizuojančiu poveikiu. Neslystantis verstos odos padas nesutrukdys atlikti net įmantriausių šokių judesiukų.

Tad nepraleiskite progos padovanoti dalelę elegancijos sau, savo dukrai ar geriausiai draugei ir džiaukitės gyvenimu šokio ritmu!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-10-01T08:47:27+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos