IŠSKIRTINĖ RANKINĖ NEEILINEI ASMENYBEI

IŠSKIRTINĖ RANKINĖ NEEILINEI ASMENYBEI

Nenuobodiems ir mėgstantiems išsiskirti iš minios, besimėgaujantiems spalvomis ir išskirtinėmis formomis, mylintiems gyvenimą ir jį kasdien švenčiantiems… Ieškote dovanos nepaprastai asmenybei? Turime Jums ypatingą idėją!

Netikėtos formos rankinė – laputė taps geriausia drauge kiekvienai, vertinančiai unikalius aksesuarus ir šmaikštumo gaidą juose. Pasipuošus tokia rankine – garantuota puiki nuotaika tiek savininkei, tiek aplinkiniams! Juk ryškios spalvos ir spalvingi personažai tiesiog spinduliuoja draugiškumą! Ir visai nesvarbu, ar dovanosite rankinę paauglei, ar vyresnio amžiaus moteriai, svarbu, kad sukaktuvininkė būtų pasiryžusi išsiskirti iš pilkos masės .

Paieškoję tikrai rasite ne tik gausybę originalių ir netikėtų aksesuarų, bet ir nestandartinių drabužių, pasiūtų iš natūralaus pluošto audinių, margintų įvairiausiais vaizdiniais. Dovanokite dovaną, sukurtą su meile ir neblėstančiu kūrybingumu!

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-10-01T09:10:39+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos