KAIP IR KADA DOVANOTI JAUNIESIEMS PINIGUS?

Home/IDĖJOS PATARIMAI, PAKAVIMO IR DEKORAVIMO IDĖJOS, UNIVERSALIOS DOVANOS/KAIP IR KADA DOVANOTI JAUNIESIEMS PINIGUS?

KAIP IR KADA DOVANOTI JAUNIESIEMS PINIGUS?

Į klausimą, ko norėtų dovanų, dauguma jaunųjų nė nemirktelėję atsakys: PINIGŲ. Toks sprendimas atrodo savaime suprantamas ir dažniausiai visiems labai patogus: pora pati nusprendžia, ką už juos įsigis, o svečiams nereikia sukti galvos ir gaišti laiko lakstymams po parduotuves. Tik ar tikrai viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio?

 

Dovanoti ar ne?

Didžiausias piniginių dovanų trūkumas tas, kad jos labai „nuasmeninamos“. Kitaip tariant – po metų ar kelerių šeima vargu ar prisimins, kas kiek dovanojo, kas už tuos pinigus kiekvienu konkrečiu atveju buvo nupirkta ir pan. Vis dėlto kartais tai – bene vienintelis teisingas sprendimas.

Jeigu ketinate dovanoti pinigus, pasverkite visus už ir prieš: labai dažnai jauni žmonės dar nemoka planuoti ir valdyti savo biudžeto, tad grynieji, tikėtina, ištirps greičiau nei pavasario sniegas, o namų lizdelis taip ir liks šaltas, apytuštis ir nejaukus.

Pinigus verta dovanoti, jei:

  • Apie vestuves sužinojote paskutiniu metu (pavyzdžiui, jeigu sprendimas susituokti buvo spontaniškas);
  • Žinote, kad naujai iškeptai šeimai finansinė pagalba tikrai reikalinga;
  • Esate artimas jaunųjų giminė arba draugas;
  • Žinote, kad jaunieji yra labai konservatyvūs ir kitos dovanos nepriims.

Piniginės dovanos verčiau atsisakyti, jei:

  • Jaunieji už jus yra vyresni arba visai jauni;
  • Jaunieji yra pasiturintys;
  • Vienas iš jaunųjų (arba jų tėvų) yra jūsų viršininkas;
  • Nesate labai gerai pažįstami (nors kartais būtent tokiais atvejais piniginė dovana ir yra vienintelis galimas sprendimas).

Kaip originaliai įteikti pinigus

Klasikinis vokelis mūsų dienomis tebėra populiarus, tačiau jei norite ko nors originalesnio – galite iš pinigų ką nors išlankstyti, susukti kupiūras į ritinėlius ir sudėti į raugintų agurkų ar kopūstų stiklainį, apvynioti kupiūromis šokolado plyteles ar net padaryti tortą. Štai dar keli smagūs pavyzdžiai.

O kuris labiausiai patinka jums?

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos