KAIP PASIDARYTI GĖLĖTĄ SKRAISTĘ ARBA ŠALĮ

Home/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS, RANKŲ DARBO DOVANŲ IDĖJOS/KAIP PASIDARYTI GĖLĖTĄ SKRAISTĘ ARBA ŠALĮ

KAIP PASIDARYTI GĖLĖTĄ SKRAISTĘ ARBA ŠALĮ

Pavasaris – atsinaujinimo, permainų metas. Atnaujinkite savo arba savo artimųjų garderobą – ši kukli, bet nesudėtinga idėja puikiai tiks tiek gimtadieniui, tiek Mamos dienai, ir pradžiugins turbūt bet kurią moterį!

Iš atskirų motyvų galima padaryti skarą ar tiesiog stačiakampį šalį. Tikslios schemos nėra, tad galite eksperimentuoti su gėlyčių ir rankdarbio apskritai dydžiu, forma, siūlų storiu ir spalvomis.

  • Iš geltonų siūlų nunerkite kelių akių pynutę ir sujunkite į žiedą, tada apnerkite 12 stulpelių su užmetimu.
  • Baltu (arba kurios kitos mėgstamos spalvos) siūlu apnerkite antrą eilutę (žemas stulpelis, 10 kilpų pynutė ir žemas stulpelis į stulpelį su užmetimu).
  • Trečiąją eilutę apnerkite žalios spalvos siūlu, kiekvieną žiedlapėlį sujungdami 5-7 kilpučių lankeliu ir žemais stulpeliais. Kiekvieną motyvą galima iš karto sunerti su kitais arba susiūti vėliau.

Kadangi visos auksarankės neria šiek tiek kitaip (vienos suveržia siūlą labiau, kitos – neria laisviau), kilpučių skaičių galima pasireguliuoti. Svarbiausia, kad motyvai nesiraitytų ir nesibanguotų – tada rankdarbis atrodys gražiai.

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos