KAIP PATRAUKTI FOTOGRAFUOJAMŲ VAIKŲ DĖMESĮ: SMAGIOS IDĖJOS

Home/DOVANŲ IDĖJOS VAIKAMS, IDĖJOS PATARIMAI/KAIP PATRAUKTI FOTOGRAFUOJAMŲ VAIKŲ DĖMESĮ: SMAGIOS IDĖJOS

KAIP PATRAUKTI FOTOGRAFUOJAMŲ VAIKŲ DĖMESĮ: SMAGIOS IDĖJOS

Kiekvienas, kam bent kartą teko fotografuoti mažus vaikus, žino, kaip sunku patraukti jų dėmesį ir padaryti gerą nuotrauką. Šios žavios idėjos tikrai nustebins mažylius!

Nors schemų ir nėra, padaryti ką nors panašaus sugebės visi, turintys bent šiokius tokius nėrimo pagrindus. Pagal tą patį principą galima nerti ir kitus (nebūtinai žemiau parodytus) gyvūnėlius, tad laisvės eksperimentuoti tikrai nepritrūks.

Beje, nerti ir ant objektyvo užmaunami gyvūnėliai gali tapti ir puikia dovana tiek tėveliams, tiek užsiimantiems vaikų fotografija – ne tik pagalbine priemone asmeniniam naudojimui.

O kuris iš šių pavyzdžių labiausiai patinka Jums? 🙂

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos