KITOKS ŽIEDAS

Žiedas – ne tik būtinas vestuvių atributas. Jis jau senokai yra tapęs ir neatsiejama stiliaus dalimi. Tačiau ką daryti, jei sumanę padovanoti žiedą, nežinote, ar žmogus mėgsta auksą, ar sidabrą? O gal apskritai nemėgsta metalinių papuošalų?

Nustebinkite… keramikiniu žiedu, apie kurį mažai kas žino ar iki šiol bent jau mažai girdėjo. Galima rasti jau pagamintą arba užsakyti ,kad žiedą Jums pagamintų  pagal Jūsų pageidavimus: norimo stiliaus ir rašto ant jo briaunos.

Visi žiedai yra poliruojami, o norimas vaizdas ar raštas ant žiedo graviruojamas lazeriu (ne lipdomas ar nupiešiamas!) todėl galite būti garantuoti, kad jis tikrai nenusitrins ir jį nebus gėda užsidėti net praėjusius keliems ar keliolikai metų. O kiek dar apkalbų sulauksite tarp pažįstamų, kurie sužinoję apie neįprastą žiedą netruks apie jį papasakoti ir kitiems ar panorėti jo patys…

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-10-01T13:22:13+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos