KREMAI IR DEZODORANTAI – ŠVARIOMS IR SVEIKOMS MYLIMŲJŲ KOJOMS

Home/Čia pasirinkite norimą temą/Dovanų gidas/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS/KREMAI IR DEZODORANTAI – ŠVARIOMS IR SVEIKOMS MYLIMŲJŲ KOJOMS

KREMAI IR DEZODORANTAI – ŠVARIOMS IR SVEIKOMS MYLIMŲJŲ KOJOMS

Pasirūpinti kojų gaivumu ir išvaizda svarbu kiekvienam. Pėdų grybelis tarpupirščiuose, nemalonus kvapas, nuospaudos ir deginantis skausmas – problemos, kurias išspręsti būtina kuo greičiau. Bene geriausias šios srities pagalbininkas – vengriškos „Soliteint“ ir „Brado Line“ siūlomos „Sana“ kojų priežiūros priemonės.

Jos lengvai įsigeria ir nepalieka riebumo pojūčio.

Kasdieniniam naudojimui skirtas neriebus „Sana“ pėdų gydymo kremas praturtintas priešgrybeliniu arbatmedžio, šalavijo ir pipirmėtės aliejais. Jis efektyviai apsaugos odą nuo grybelio. padės jį greitai pašalinti. Gaivinamasis gelis – balzamas nuims deginimą, atšaldys pavargusias kojas. Specialus kremas siūlomas diabetikų rankoms, pėdoms. Jis praturtintas vitaminu E, arbatmedžio, ramunėlių ir medetkų eteriniais aliejais. Kremas „trys viename“ sumažins prakaitavimą, drėkins ir suminkštins suragėjusią bei sukietėjusią pėdų odą ir numalšins nuovargį. Kulnims ir nuospaudoms skirtas kremas panaikins įtrūkimus, pagydys nutrintą ir suskeldėjusią pėdų odą.

Jei kamuoja tik nemalonus kojų kvapas, pravers dezodorantas. Jame esantis šalavijas naikina bakterijas, dezinfekuoja ir stabdo prakaitavimą, o triklozanas padeda naikinti grybelinių ligų sukėlėjus. Avalynei skirtas dezodorantas taip pat naikina grybelį, nemalonų batų, batelių ar sportbačių kvapą,  dezinfekuoja.

Pasirūpinkite savimi ir pradžiuginkite artimuosius!

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

2017-10-01T13:31:35+00:00 DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos