6 ORIGINALIOS IDĖJOS, KAIP APIFORMINTI VESTUVIŲ DOVANĄ

Home/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS, IDĖJOS PATARIMAI, PAKAVIMO IR DEKORAVIMO IDĖJOS/6 ORIGINALIOS IDĖJOS, KAIP APIFORMINTI VESTUVIŲ DOVANĄ

6 ORIGINALIOS IDĖJOS, KAIP APIFORMINTI VESTUVIŲ DOVANĄ

Kokia šventė be dovanų? Kokios dovanos be originalios ir ryškios pakuotės? Jeigu sukate galvą, kaip įpakuoti vestuvių dovaną ir nustebinti jaunuosius, siūlome 6 itin įdomias ir kūrybiškas idėjas.

  • Origamis. Kaip teigia sena japonų legenda, popierinis gerviukas simbolizuoja troškimų išsipildymą. Įvyniokite dovaną į šviesų lininį audinį, perriškite plona atlasine juostele ir papuoškite ryškiu paukšteliu su pririštu palinkėjimu. Tokia dovana originalumu išsiskirs iš visų.
  • Raidės. Jeigu nuotakai ir jaunikiui dovanas dovanosite atskirai, vietoje įprasto parašo pririškite iš kartono iškirptą pirmąją jūsų vardo raidę. Jeigu pati dovana į pakuota į šviesų popierių, raidė turi būti ryški (ir atvirkščiai). Ją galima aplipinti sėklytėmis, karoliukais, o kitoje pusėje užrašyti palinkėjimą.
  • Gyvos gėlės. Tiek didelė dovanų dėžė, tiek mažas vokelis su pinigais paliks neišdildomą įspūdį, jeigu perrišite nerta juostele ir papuošite gyva gėlyte, augalo arba medžio šakele. Puošmenos spalva turi būti parinkta taip, kad nesusilietų su pakuotės atspalviu, tačiau harmoningai su juo derėtų, o juostelė – kontrastuotų. Tai paprasta, o atrodys nepakartojamai!
  • Koliažas. Atrinkite smagias nuotraukas, iliustruojančias gražiausias ir įsimintiniausias jaunųjų gyvenimo akimirkas, padarykite iš jų koliažą, perkelkite ant popieriaus ir į jį supakuokite savo dovaną. Tai – vis labiau populiarėjanti idėja.
  • „Matrioška“. Idėja nenauja, tačiau vis dar labai mėgstama: dovana įdedama į dėžutę, supakuojama, tada įdedama į didesnę dėžutę, vėl supakuojama. Taip pakartojama kelis kartus. Paskutinė dėžutė turi būti įpakuota į baltą arba šviesaus atspalvio popierių ir papuošta dideliu kaspinu.
  • „Saldi“ pakuotė. Dovaną galima apiforminti kaip didelį saldainį. Yra du variantai. Pirmas – įvynioti dovaną į popierių ir užsukti galus. Antras – ant dovanos dėžutės dvipuse lipnia juostele priklijuoti saldainius taip, kad išeitų širdutė.

Nepamirštamos šventės! 🙂

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos