15 NEMĖGSTAMIAUSIŲ VESTUVIŲ DOVANŲ

15 NEMĖGSTAMIAUSIŲ VESTUVIŲ DOVANŲ

Kai renkate dovaną vestuvių proga, tikitės, kad jaunieji ją deramai įvertins. Deja, į jų nemėgstamiausių dovanų sąrašus patenka daug gerų, naudingų ir populiarių, tačiau labai dažnai tiesiog visiškai nereikalingų daiktų. Ko reikėtų vengti?

1.    Dušo kepuraitės ir kitos dovanos „ne į temą“. Gal jos ir naudingos, tačiau panaudotos bus negreit, be to, nekels jokių malonių asociacijų.
2.    Netinkamo dydžio rūbai, arba rūbai tik vienam iš sutuoktinių. Jeigu jau tvirtai nusprendėte, kad tokia dovana išties reikalinga, nepasivarginkite ir išsiaiškinkite tikslų dydį (galite paklausti arba pačių šventės kaltininkų, arba jų artimųjų).
3.    Neaiškios kilmės kavamalės, kavinukai ir kiti panašūs prietaisai, einantys iš rankų į rankas. Paprastai tokios dovanos pakeičia 5–6 šeimininkus. Pakuotės išmargintos nesuskaitomos hieroglifais, todėl dovanos niekas niekada neišpakuoja (labai dažnai tiesiog neaišku, kas tai per daiktas ir kam jis skirtas), ir galiausiai ji net nepanaudota iškeliauja į šiukšlių dėžę arba pasislepia giliai giliai spintoje.
4.    Indų servizas. Nejaugi manote, kad tokia „geniali“ mintis nešaus į galvą dar kam nors? Svečių juk daug… Pagalvokite patys: ką veiks jaunieji su 3–4 skirtingais komplektais?
5.    Porcelianiniai balandžiai ir kita panaši vestuvių atributika. Gražu tai gražu, tačiau nelabai praktiška…
6.    Taurių, stiklinių, bokalų rinkiniai ir pan. (žiūrėti 4 punktą).
7.    Močiutės arba senelio laikų patalynės komplektai, specialiai palikti „ateities kartoms“, t.y. anūkų vestuvėms. Gestas, žinoma, gražus, tačiau pirma – tokioms dovanoms neretai jau daugiau kaip 50 metų. Jei neįsimetė kandys ar pelėsis – manykite, kad jums labai pasisekė. Antra – šiuolaikiniai lovų ir patalynės standartai skiriasi, tad užvalkalai ir užtiesalai greičiausiai tiesiog netiks. Apie stilių jau net nekalbam…
8.    Elektrinis arbatinukas. Šiuo metu tai viena populiariausių dovanų, ir būtent todėl jos reikėtų vengti (antraip išeis tas pats, kas ir su indų servizais).
9.    Užuolaidos. Tai – visiškai nepriimtina dovana (nebent susitarėte iš anksto). Savo namų interjerą jaunieji dažniausiai nori susikurti patys, tad tokios dovanos jiems džiaugsmo neteikia. Jūs galite išrinkti netinkamą ilgį ar spalvą, netinkamas medžiagas, tad pirkinys – labai rizikingas.
10.    Audiniai. Tai buvo populiari dovana deficito laikais. Šiandien, kai nieko netrūksta, rietimai tegul ir pačios geriausios medžiagos atrodys mažų mažiausiai keistai.
11.    Žvakidės ir paveikslai (žiūrėti 9 punktą).
12.    Parfumerija ir kosmetika. Dovanoti reikėtų nebent tik tuo atveju, jeigu patys jaunieji pageidauja kažko konkretaus. Išrinkti tokias priemones labai dažnai sudėtingiau nei, pavyzdžiui, batus (ypač – jei nežinote jaunųjų skonio). Visa tai žmonės sau mieliau renkasi patys.
13.    Brangūs, tačiau jaunai šeimai dažniausiai visiškai nereikalingi dideli komplektai (ir nesvarbu, ar kalbam į lagaminą supakuotus stalo įrankius, ar apie lauko grilių/fondiu rinkinius).
14.    Plastikiniai kinų gamybos laikrodžiai su baterijomis. Tikriausiai sutiksite: jų tiksėjimas daugelį iš mūsų erzina, trukdo užmigti naktimis. Jei vietos mažai (pavyzdžiui, sutuoktiniai gyvens nedideliame vieno kambariuko bute), net ir pakabinti nebus kur. Atminkite: jeigu jau dovanojate laikrodį, jis turi būti tikrai solidus ir kokybiškas.
15.    Įvairūs suvenyrai, talismanai ir amuletai namams. Jie kaupia dulkes, užima vietą ir labai dažnai tiesiog yra nereikalingi.Geriausia, kad prieš vestuves jaunieji patys susidarytų trokštamų dovanų sąrašą (tą padaryti galima ir čia), o svečiai pasiskirstytų, kas ką dovanos. Jeigu tokios galimybės nėra, visada galima įteikti piniginę dovaną – šeimyninio gyvenimo pradžioje (o ir vėliau) ji tikrai pravers!

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

 

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos