„DĖMESIO, TUOJAU IŠSKRIS PAUKŠTUKAS…“

„DĖMESIO, TUOJAU IŠSKRIS PAUKŠTUKAS…“

Kaip tapti laimingiems? Ką daryti, kad laimės akimirkos, valandos ir dienos be pėdsako neišbluktų iš mūsų atminties? Žinoma, kad fotografuotis ir fotografuoti patiems!

Laikas ir atmintis – keisti ir nuostabūs dalykai. Štai, žvelgiu į lentynoje gulintį albumą, ir mane užplūsta šilta prisiminimų banga. Ar norite žinoti, kur ji neša?

Tai buvo prieš pusę metų – gana ilgas laiko tarpas žmogui ir dar ilgesnis – katinui. Šeimininkai šventė vestuvių metines, o jų draugai pakvietė į namus profesionalų fotografą. Bandžiau slėptis po lova (iš ten patogiau stebėti), tačiau mane iškrapštė lauk ir privertė nusifotografuoti kartu.

Nors fotografas mus apgavo ir aš labai nusivyliau, kai joks paukštukas iš aparato neišskrido, tenka pripažinti, kad savo darbą mūsų svečias išmanė – nuotraukose atrodau didelis, stiprus ir gražus. Lygiai toks pat jose būsiu ir po daugelio metų, net jei sublogsiu ir mano kailiukas nušiurs. Manau, dovana puiki, nes džiaugtis ja galėsime dar labai labai ilgai…

Laukiu, kol fotografas ateis vėl. Gal šįkart atsineš ir tikrą paukštuką?

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos