„LAIMĖS SAUSAINUKAI“ SAVOMIS RANKOMIS

„LAIMĖS SAUSAINUKAI“ SAVOMIS RANKOMIS

Visi mėgsta skanius dalykėlius… O jeigu jie su staigmena – valgyti juk dar maloniau! Ar esate bandę kepti vadinamuosius „laimės sausainius“?

Manoma, kad pati idėja gimė XII amžiuje, Kinijoje. Šiandien tokių sausainukų galima nusipirkti kai kuriose parduotuvėse arba išsikepti patiems. Receptas labai paprastas.

Reikia:

3 kiaušinių;
125 g cukraus pudros;
45 g sviesto;
65 g miltų.

Atskirkite trynius nuo baltymų, po truputį berdami cukraus pudrą išplakite baltymus iki standžių putų. Supilkite tirpintą sviestą, sudėkite miltus ir išmaišykite. Jei tešla labai tiršta, įpilkite 2–3 šaukštus vandens. Palikite 15 minučių.

Įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių, skardą išklokite sviestu išteptu kepimo popieriumi. Dėkite po šaukštą tešlos, paskirstykite, kad paplotėlių skersmuo būtų maždaug 8 cm. Kepkite, kol krašteliai paruduos.

Ištraukite sausainius, įdėkite raštelį ir tuojau pat sulenkite. Lengvai užspauskite kraštelius, padarydami kriauklytę, ir „pamaukite“ viduriu ant puodelio arba stiklinės krašto (pageidautina, ant storesnio), kad įgytų savo galutinę formą.

Viską darykite labai greitai, kol kepiniai dar karšti.

Krepšelis sausainių su palinkėjimais, citatomis, anekdotais ar spėjimas taps puikia dovana jūsų artimiesiems arba jos priedu. Juk pačių gamintas maistas visada pats skaniausias!

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

2017-10-14T08:08:12+00:00 VALGOMŲ DOVANŲ IDĖJOS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos