„MĖGSTANTIEMS“ PAMESTI RAKTUS

„MĖGSTANTIEMS“ PAMESTI RAKTUS

Eilinis rytas, kada vėl skubate į darbą ir vėluojate. Ir, kaip tyčia, kad ir kaip stengiatės atsiminti, kur padėjote, tačiau nerandate automobilio raktelių. O čia jau ir vadovo skambutis, kodėl Jūsų nesulaukia į 8 valandos suplanuotą susitikimą?

O galbūt tiesiog turite draugą, kuris „mėgsta“ nuolat pamesti raktus ir sunkiai „ištveria“ mėnesį neapsilankęs raktų dirbtuvėje? Juk žinote, kad naujo automobilio raktelio gamyba ne itin pigus malonumas. Išeitis jau yra – internete galima rasti raktų pakabuką, padedantį surasti pamestus raktus. Turėdami jį, daugiau neversite visų stalčių ir lentynų, norėdami surasti raktus.

Tereikės tik sušvilpti ir pakabukas pradės pypsėti, o raktus rasite akimirksniu! Ir daugiau jokio streso ir pinigų leidimo naujiems raktams.

!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos