3 PATARIMAI, KAIP NETIESIOGIAI PASAKYTI DRAUGAMS, KOKIOS DOVANOS TROKŠTI

Home/DOVANŲ IDĖJOS MOTERIMS, DOVANŲ IDĖJOS VAIKAMS, DOVANŲ IDĖJOS VYRAMS, IDĖJOS PATARIMAI, UNIVERSALIOS DOVANOS/3 PATARIMAI, KAIP NETIESIOGIAI PASAKYTI DRAUGAMS, KOKIOS DOVANOS TROKŠTI

3 PATARIMAI, KAIP NETIESIOGIAI PASAKYTI DRAUGAMS, KOKIOS DOVANOS TROKŠTI

Pikti liežuviai plaka, kad žmonės dažnai gauna dovanų, kurių jiems, kaip bebūtų gaila pripažinti, visai nereikia. „Kokia nepagarba ir nedėkingumas!” – turbūt sušuko įsižeidęs šio straipsnio skaitytojas, tačiau neskubėkite teisti, nes turbūt nei vienas nepaneigs, jog bent kartą yra gavęs dovaną, kuri jam visai nereikalinga (pvz: putų į vonią, kai tuo tarpu namuose turite tik dušą).

Kad išvengtume tokių nesusipratimų, siūlome keletą taiklių patarimų, kaip netiesiogiai privesti draugę ar mylimąjį prie minties, kokios dovanos Jūs iš tiesų trokštate.

  • „Mielasis, Tu tik pažiūrėk į šiuos auskarus! Dėl tokių bet ką padaryčiau…“

Puiki frazė, ypač tinkanti antrajai pusei. Juk, kaip žinia, vyrams dovanos paieškos mylimajai dažnai prilygsta agonijai, nes jau po pirmų penkių minučių jie supranta, kad klausimas „Ko iš tiesų nori moterys?“ – vieningo atsakymo vis gi neturi. Tokiu atveju, vyrų atmintyje iškyla vaizdinys, kaip Jūs, mielos moterys, viltingai dūsavote dėl išsvajotų auskarų, ir štai – misija įvykdyta – Jūsų ausyse jau žiba dailūs auskariukai.

  • „Oi, drauguže, kad Tu žinotum… Per tuos darbus visi nagai „nuvaryti“… Va, jei tik pasitaikytų proga kada į manikiūro saloną nueiti…“

Tokios informacijos apie grožio procedūras vyrų smegenys dažniausiai nebūna pritaikytos apdoroti, tačiau šią frazę galite drąsiai panaudoti draugei ar sesei. Moterys tikrai supras šią užuominą, ypač jei ją panaudosite artėjant gimtadieniui, tad netrukus jau galėsite mėgautis grožio malonumais.

Puiki išeitis visiems skubantiems ir tvirtai žinantiems ko nori žmonėms. Čia galėsite pasižymėti visas norimas dovanas, taip palengvindami šią sunkią užduotį savo artimiesiems bei gaudami tai, apie ką iš tiesų svajojote!

O svarbiausia atminkite, jog bet kokia dovana parodo bičiulio dėmesį ir rūpestį, tad visos dovanos yra geros! Kita vertus tikimės, kad šie patarimai Jums pagelbės gauti ne gerą – o pačią geriausią dovaną!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos