ŽINUTĖ BUTELYJE KITAIP

Žinutė butelyje – sentimentali dovanėlė, kuri paradžiugins kiekvieną romantikos išsiilgusį žmogų. Na, o kad idėja neatrodytų banali ir nuvalkiota, ją galima šiek tiek pakoreguoti. Kuo gi nustebinti šių dienų Robinzoną?

Pirmiausia, ką jums reikia padaryti – išsirinkti USB atmintinę. Kokią – priklauso tik nuo jūsų pačių. Tiesą sakant, ne taip ir svarbu, ar ji bus masyvesnė, ar miniatiūrinė, guminiu, mediniu ar metaliniu korpusu, 2 , 16  ar net 128 GB talpos… Svarbiau jos turinys. Tai gali būti pirmas jūsų kartu peržiūrėtas filmas, kažką jums ir žmogui, kurį sveikinate, reiškianti daina, nuotraukose įamžintos smagios kelionių akimirkos, elektroninių knygų rinkinys, jūsų pačių kurti eilėraščiai, laiškai ir pan. Pasukite galvą ir tikrai rasite, ką į ją įrašyti.

Antras (tačiau ne ką mažiau svarbus) žingsnis – sukišti atmintinę į gražų ir ne per daug didelį buteliuką. Ypač pravers permatoma stiklinė tara nuo prieskonių, arbatos ir kitos smulkmės. Užkimškite, užlipinkite vašku, kaip senais gerais laikais, ir pamąstykite, kaip įteiksite savo dovaną.

Žinutę galima tiesiog atiduoti į rankas arba paruošti teminį „siuntinį“: įdėkite į kartoninę dėžutę ką nors, kas primintų jūrą (tai gali būti didelė kriauklė, smėlio laikrodis, išlanktyta žuvytė-atvirutė, perlų vėrinys ar kažkas panašaus), ir buteliuką su atmintine, supakuokite. Na, o jei kartu keliaujate prie jūros, galite suorganizuoti ir jo „paieškas“ – paverskite tai smagiu žaidimu!

Kad ir ką įrašysite, kad ir kaip įteiksite, esu tikra – ši originali dovanėlė tikrai neliks neįvertinta ir nedulkės stalčiuje ar lentynoje…

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos