APDOVANOJIMAS VETERANUI, ARBA LIPINTŲ DOVANŲ IDĖJOS

Home/IDĖJOS PATARIMAI, IŠSKIRTINĖS IDĖJOS, RANKŲ DARBO DOVANŲ IDĖJOS, UNIVERSALIOS DOVANOS/APDOVANOJIMAS VETERANUI, ARBA LIPINTŲ DOVANŲ IDĖJOS

APDOVANOJIMAS VETERANUI, ARBA LIPINTŲ DOVANŲ IDĖJOS

Ką padovanoti tam, kuris turi viską? Užduotis ne iš lengųjų, tačiau tikrai įveikiama!

Šis klausimas man iškilo tada, kai į svečius atėjo šeimininkės draugė. Kai dvi moterys geria kavą, galima išgirsti daug įdomių dalykų, todėl pasislėpiau po foteliu ir truputį pasiklausiau.

Didžiąją pokalbio dalį teko praleisti pro ausis – nei aš žinau, kas tas Anglijoje dirbantis Justas, nei kodėl neveikia naujoji ponios X skalbimo mašina. Viskas, kas mane domino – tai dovanos, dovanos ir dar kartą dovanos!

Būtent todėl suklusau, kai išgirdau žodį „gimtadienis“. Idėjų, deja, buvo ne per daugiausia, nes (kaip vėliau paaiškėjo) garbaus amžiaus sukaktuvininkas turi viską, nieko nenori ir apie nieką nesvajoja. Sutrikau: nejaugi tai įmanoma?

Gal kam pasirodys juokinga, bet šeimininkė pasiūlė… palipinti, t. y. kelioms kartoms sukurti kažką panašaus į garbės medalį. Nesutarta tik dėl medžiagų – ar geriau būtų polimerinis molis, ar sūri tešla, ar modelinas. Šyptelėjau į ūsą: o kam lipinti vieną, jei galima tris?

Šis atvejis, žinoma, buvo keblus, bet pati idėja – tikrai verta dėmesio. Juk simbolinė rankų darbo dovanėlė (tiek pačių lipinti rėmeliai, tiek papuošalai, tiek štai toks medalis) – maloni staigmena bet kuriam žmogui, parodanti šilumą, meilę ir dėmesingumą.

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos