APIE UOGIENES, MEDŲ IR KITAS SKANIAS DOVANAS

APIE UOGIENES, MEDŲ IR KITAS SKANIAS DOVANAS

aldumynai – vienas iš geriausių vaistų nuo blogos nuotaikos. Na, o jeigu juos ruošite patys, bus ne tik skanu, bet ir naudinga!

Mano šeimininkė mėgsta gaminti – kiekvieną vasarą ir rudenį ji kaip kokia voverė slepia spintelėje atsargas žiemai. Aišku, iki pirmojo sniego beveik nieko nelieka, nes visas pienių medus, uogienės ir džemai išdalinami draugams ir artimiesiems. Ypatingiems atvejams lieka tik koks stiklainukas ar du, ir tada namai pakvimpa braškėmis arba avietėmis…

Ji sako, kad tokios dovanos pakelia žmonėms nuotaiką ir yra naudingos sveikatai. Dėl antrojo teiginio drįsčiau ginčytis, tačiau dėl pirmojo – visiškai sutinku. Tada, kai tamsu, šalta ir liūdna, užtenka šaukštelio kito šių stebuklingų vaistų, ir šeimininkės veidu vėl nubėga šypsena…

Siūlau pamėginti ir įsitikinti patiems!

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos