APSAUGOKITE GYVŪNĄ NUO ŠALČIO

Home/IŠSKIRTINĖS IDĖJOS, UNIVERSALIOS DOVANOS/APSAUGOKITE GYVŪNĄ NUO ŠALČIO

APSAUGOKITE GYVŪNĄ NUO ŠALČIO

Žiemą šalta ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams, o ypač trumpaplaukiams. O jei Jūsų ar Jūsų draugo gyvūnui pasivaikščiojimai lauke yra privaloma dienotvarkės dalis, kurią jis dabar privalo paaukoti dėl gamtos sąlygų? Bet juk apsirengti ir nešalti galite ne tik Jūs, bet ir Jūsų augintinis.

Gatvėse jau greičiausiai matėte šeimininkus su savo augintiniais, aprengtais įvairiausių tipų ir spalvų drabužiais. Tad kodėl to nepadarius ir Jums. O gal tiesiog seniai taip elgiatės, tačiau matote, kad galite pagelbėti ir draugo augintiniui? Padovanokite spalvingą Bitės majos kostiumą šuniui arba katei !

Praktiškas spalvingas kostiumas neleis gyvūnui ne tik sušalti, bet ir atkreips aplinkinių dėmesį šiam pasiklydus – beglobiai gyvūnai tokiais kostiumais tikrai nevaikšto.

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos