ATGAL Į PRAEITĮ

ATGAL Į PRAEITĮ

Šiandien, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos, sunku surasti tą vienintelę, ypatingą ir originalią dovaną. Atsigręžkite į praeitį – juk visa nauja tėra pamiršta sena!

Ką veiki šią nuostabią dieną? Gal mindamas dviračio pedalus skubi pasitikti savaitgalio? O gal tingiai tysai sofutėje ir siurbčioji gaiviuosius gėrimus? Jei esi užsiėmęs – rask man minutėlę laiko. Jei ne – skirk dvi ir daugiau. Pažaidžiam?

Pamėgink atspėti, ką mėgta visos moterys, dauguma vyrų ir mažuma katinų. Mau! Pasakiau pakankamai, bet jei reikia dar užuominų – aš tą daiktą turiu tik vieną, mano šeimininkas – du ar tris, o šeimininkė – net pati nesuskaičiuoja. Pasiduodi?

Iš tiesų tai daugelio labai mėgstama dovana, nes… žmonėms papuošalų tiesiog niekada nebūna per daug. Man visiškai pakanka ir varpelio, tačiau kiekvienas gali ką nors išsirinkti sau arba išrinkti kitam – pagal skonį, piniginės storį ir kitus kriterijus. Mano šeimininkams ypač patinka baltiški ir keltiški papuošalai. O tau?

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos