AUGINTINIAMS – NAMŲ IR LAUKO DRABUŽĖLIAI

Home/Čia pasirinkite norimą temą/Dovanų gidas/IŠSKIRTINĖS IDĖJOS/AUGINTINIAMS – NAMŲ IR LAUKO DRABUŽĖLIAI

AUGINTINIAMS – NAMŲ IR LAUKO DRABUŽĖLIAI

Pasirūpinti keturkojais dera ne tik žiemą ir ne tik dėl už lango spaudžiančio šaltuko. Augintinių rūbeliai gali būti ne tik stilingi, bet ir naudingi.

Padovanokite savo augintiniam
kelnaites, kurios gali padėti atpratinti mažuosius neklaužadas gamtinius reikalus atlikinėti namuose.

Patinėliams žvarbią žiemą siūlomi kailinukai, neperšlampamos striukės ir paltukai. Kai už lango šalta, kalytę galite papuošti suknyte-paltuku su gobtuvu, o vasarą – trikotažine suknele. Šv. Valentino dienos sutiktuvėms ypač tiks raudoni rūbeliai. Šie drabužėliai nevaržo judesių, yra apjuosiami per augintinio pilvą ir susegami lipdukais arba spūsčiukais. Jie tinka Jorkšyro terjerams bei kitiems mažų veislių šuniukams, sveriantiems apie 2-3,5 kg.

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

2018-03-23T19:23:46+00:00 IŠSKIRTINĖS IDĖJOS|0 Komentarų

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos