AULINIAI “KUR EINAM MES SU KNYSLIUKU”

Home/IDĖJOS PATARIMAI, IŠSKIRTINĖS IDĖJOS, UNIVERSALIOS DOVANOS/AULINIAI “KUR EINAM MES SU KNYSLIUKU”

AULINIAI “KUR EINAM MES SU KNYSLIUKU”

Nieko nėra jaukiau negu apsiavus mėgstamus „tapukus“ įsisukti į šiltą pleduką ir atsigerti šiltos arbatos arba kakavos…

Būtent pačius pačiausius, mėgstamiausius batukus Jums gali pagaminti liaudies meistrai…Na blogiausiu atveju ieškokite gamyklinių su originaliu piešinuku. Būna raudonų, geltonų, mėlynų ar margų. . Na, žinoma, kad pagaminti rankomis ,darbo tikrai reikia įdėti daug, o dar meistrai į juos  sudedas pačias geriausias emocijas, jie gaminami su meile ir, svarbiausia, su mėgstamiausiais Jūsų personažais. Pavyzdžiui su Mike ir Knysliuku pagaminti batukai, neleis niekada jaustis vienišam ir liūdėti – į juos pažiūrėjus, nuotaika kaip mat pagerėja!

Šlepetės labai patogios ir šiltos, juk senovėje tokiais batais į lauką keliaudavo ir nesušaldavo. Padukas padengiamas lateksu, tad neslysta ir veltinis ne taip greitai susidėvi. Puiki dovana kiekvienam, kuris turi kojytes!

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos