BIČIŲ DUONELĖS – PO ŠAUKŠTĄ KASDIEN

BIČIŲ DUONELĖS – PO ŠAUKŠTĄ KASDIEN

Norintiems sustiprinti imuninę sistemą, kraują ar tiesiog greičiau atgauti jėgas, kasdien vertėtų „atsiriekti“ bičių duonelės. Šis sportininkams, sunkų fizinį bei protinį darbą dirbantiems asmenims rekomenduojamas produktas – tai monosacharidų, pieno rūgšties ir daugiau vitamino K turinčios, bičių fermentais ir medumi užkonservuotos žiedadulkės.

Šis produktą rekomenduojamas vartoti profilaktiškai arba esant virškinamojo trakto sutrikimams, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligei, lėtiniams kepenų ir tulžies pūslės uždegimams, prostatitui ir prostatos padidėjimui, sergantiems kasos, kepenų, tulžies pūslės ligomis, klimakterinėms neurozėms ir nervinei depresijai mažinti. Preparatas iš organizmo šalina nuodingąsias medžiagas. Pagyvenusiems žmonėms ir senjorams ji padeda atgauti jėgas po ligų ir operacijų, tad būtų ir labai laukiama dovana.

Bičių duonelės sudėtyje yra darbingumą skatinantys triterpenoidai, visaverčiai baltymai, nukleino rūgštys ir nukleoproteidai, augaliniai riebalai, vitaminą D gaminantys lipidai, kraujagyslėms reikalingi flavonoidai, flavonoliai, fosfolipidai ir rutinas, vitaminu A virstantys karotinoidai, vitaminai C, B1, B2, B5, B6, PP, E, biotino ir folinė rūgštys. Amino rūgščių šiame produkte net 5-7 kartus daugiau nei jautienoje. Gausu joje mineralinių medžiagų – kalio, fosforo, magnio, geležies, cinko, kobalto.

Patys bičių duonelės kasdien turėtume suvalgyti po valgomąjį šaukštą, o vaikams pasiūlyti po arbatinį šaukštelį.

 

O galbūt Jūs jau naudojotės šiuo pasiūlymu anksčiau ,tuomet pasidalinkite savo įspūdžiais apie tai , parašykite savo atsiliepimą komentarų skiltyje (puslapio apačioje)

arba mūsų lankytojų kavinėje,atitinkamos krypties forume.Ten galbūt jau rasite panašią temą , o jei nerasite ,galite sukurti naują.

Galbūt tai padės kitam skaitytojui pasirinkti. Ačiū.

 

Jei gaminate šią prekę ar teikiate šią paslaugą ir norėtumėte tai pasiūlyti mūsų skaitytojams-reklamos sąlygas rasite čia.

Įvertinkite autoriaus darbą , palikite komentarą. Mums įdomi bet kokia Jūsų nuomonė.

Eiti prie įrankių juostos