PAIEŠKA

Norusalis.lt pasiūlymai


Praktinis vadovas savarankiškai kelionei į Izraelį ir Jordaniją (Petrą). Bus bandoma aprašyti ,kodėl buvo pasirinktas vienas ar kitas sprendimas renkantis kelionės būdus ir kas iš to išėjo. Taigi ,apie viską nuo pradžių. Kelionė į...
Peržiūrų: 4186

 Apie kaukes ir apie tai ar jas reikia nešioti sveikiems ,ar tik sergantiems …………………………………….…………… Šiek tiek apie koronovirusą ir jo dydį, kad suprastum, kurios kaukės jį filtruoja, o kurios ne. Koronoviruso vidutinis dydis yra 0,1 mikrono. Nuotraukoje virusas palygintas...
Peržiūrų: 1782
5 muilo burbulų receptai
Kas vasarą gali būti smagiau už balionus ir... muilo burbulus? Šį kartą dalinamės net 5 skirtingais receptais – išsirinkite sau labiausiai patinkantį! Pirmas receptas . Jums nereikės nei brangaus, nei kvapaus muilo – palikite jį kitoms reikmėms. Užteks paprasčiausio ūkiško. Sutarkuokite jį į karštą...
Peržiūrų: 3389
Ką padovanoti Vėžiui?
Vėžiai – jautrios, įžeidžios ir nelabai linkusios atsiverti asmenybės, todėl išrinkti jiems dovaną nėra paprasta. Kaip padovanoti tai, apie ką jie svajoja? •    Vėžiais yra estetai. Jiems patinka gražūs daiktai ir niekučiai, kuriais galima papuošti savo namus arba pasinaudoti buityje. Tiesą...
Peržiūrų: 429315 nemėgstamiausių vestuvių dovanų Peržiūrų: 3167


15 nemėgstamiausių vestuvių dovanų

15 nemėgstamiausių vestuvių dovanų

Kai renkate dovaną vestuvių proga, tikitės, kad jaunieji ją deramai įvertins. Deja, į jų nemėgstamiausių dovanų sąrašus patenka daug gerų, naudingų ir populiarių, tačiau labai dažnai tiesiog visiškai nereikalingų daiktų. Ko reikėtų vengti?

1.    Dušo kepuraitės ir kitos dovanos „ne į temą“. Gal jos ir naudingos, tačiau panaudotos bus negreit, be to, nekels jokių malonių asociacijų.
2.    Netinkamo dydžio rūbai, arba rūbai tik vienam iš sutuoktinių. Jeigu jau tvirtai nusprendėte, kad tokia dovana išties reikalinga, nepasivarginkite ir išsiaiškinkite tikslų dydį (galite paklausti arba pačių šventės kaltininkų, arba jų artimųjų).
3.    Neaiškios kilmės kavamalės, kavinukai ir kiti panašūs prietaisai, einantys iš rankų į rankas. Paprastai tokios dovanos pakeičia 5–6 šeimininkus. Pakuotės išmargintos nesuskaitomos hieroglifais, todėl dovanos niekas niekada neišpakuoja (labai dažnai tiesiog neaišku, kas tai per daiktas ir kam jis skirtas), ir galiausiai ji net nepanaudota iškeliauja į šiukšlių dėžę arba pasislepia giliai giliai spintoje.
4.    Indų servizas. Nejaugi manote, kad tokia „geniali“ mintis nešaus į galvą dar kam nors? Svečių juk daug... Pagalvokite patys: ką veiks jaunieji su 3–4 skirtingais komplektais?
5.    Porcelianiniai balandžiai ir kita panaši vestuvių atributika. Gražu tai gražu, tačiau nelabai praktiška...
6.    Taurių, stiklinių, bokalų rinkiniai ir pan. (žiūrėti 4 punktą).
7.    Močiutės arba senelio laikų patalynės komplektai, specialiai palikti „ateities kartoms“, t.y. anūkų vestuvėms. Gestas, žinoma, gražus, tačiau pirma – tokioms dovanoms neretai jau daugiau kaip 50 metų. Jei neįsimetė kandys ar pelėsis – manykite, kad jums labai pasisekė. Antra – šiuolaikiniai lovų ir patalynės standartai skiriasi, tad užvalkalai ir užtiesalai greičiausiai tiesiog netiks. Apie stilių jau net nekalbam...
8.    Elektrinis arbatinukas. Šiuo metu tai viena populiariausių dovanų, ir būtent todėl jos reikėtų vengti (antraip išeis tas pats, kas ir su indų servizais).
9.    Užuolaidos. Tai – visiškai nepriimtina dovana (nebent susitarėte iš anksto). Savo namų interjerą jaunieji dažniausiai nori susikurti patys, tad tokios dovanos jiems džiaugsmo neteikia. Jūs galite išrinkti netinkamą ilgį ar spalvą, netinkamas medžiagas, tad pirkinys – labai rizikingas.
10.    Audiniai. Tai buvo populiari dovana deficito laikais. Šiandien, kai nieko netrūksta, rietimai tegul ir pačios geriausios medžiagos atrodys mažų mažiausiai keistai.
11.    Žvakidės ir paveikslai (žiūrėti 9 punktą).
12.    Parfumerija ir kosmetika. Dovanoti reikėtų nebent tik tuo atveju, jeigu patys jaunieji pageidauja kažko konkretaus. Išrinkti tokias priemones labai dažnai sudėtingiau nei, pavyzdžiui, batus (ypač – jei nežinote jaunųjų skonio). Visa tai žmonės sau mieliau renkasi patys.
13.    Brangūs, tačiau jaunai šeimai dažniausiai visiškai nereikalingi dideli komplektai (ir nesvarbu, ar kalbam į lagaminą supakuotus stalo įrankius, ar apie lauko grilių/fondiu rinkinius).
14.    Plastikiniai kinų gamybos laikrodžiai su baterijomis. Tikriausiai sutiksite: jų tiksėjimas daugelį iš mūsų erzina, trukdo užmigti naktimis. Jei vietos mažai (pavyzdžiui, sutuoktiniai gyvens nedideliame vieno kambariuko bute), net ir pakabinti nebus kur. Atminkite: jeigu jau dovanojate laikrodį, jis turi būti tikrai solidus ir kokybiškas.
15.    Įvairūs suvenyrai, talismanai ir amuletai namams. Jie kaupia dulkes, užima vietą ir labai dažnai tiesiog yra nereikalingi.

Geriausia, kad prieš vestuves jaunieji patys susidarytų trokštamų dovanų sąrašą (tą padaryti galima ir čia), o svečiai pasiskirstytų, kas ką dovanos. Jeigu tokios galimybės nėra, visada galima įteikti piniginę dovaną – šeimyninio gyvenimo pradžioje (o ir vėliau) ji tikrai pravers!

Ar jau užsiregistravote NORŲ ŠALYJE? Išbandykite - tai paprasta ir smagu. Prisijungę sudarysite savo DOVANŲ SĄRAŠĄ ir Jūsų bičiuliams neteks sukti galvos ieškant Jums pačios geriausios dovanos!


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje
« Grįžti atgalRekomenduojame

15 nemėgstamiausių vestuvių dovanų

www.svenciumiestas.lt

Mes parduodame šventę Jums, kad galėtumėte ją dovanoti kitiems! Balionų šalis - Švenčių miestas Prieš daugiau nei 15 metų veiklą pradėjusi UAB "LAILENAS", valdanti prekinius ženklus "Balionų Šalis" ir "Švenčių Miestas", šiandien yra gerai žinoma Lietuvos pramogų rinkoje kaip įmonė...
Peržiūrų: 3012
15 nemėgstamiausių vestuvių dovanų

www.ponasbalionas.lt

Ieškote originalių ir nepamirštamų sprendimų savo šventei? Be balionų neapsieisite! UAB „Ponas Balionas“ Jums siūlo nustebinti savo svečius! Galima rinktis iš gausaus prekių ir paslaugų asortimento: didmeninė ir mažmeninė prekyba balionais, balionų dekoracijos, balionai su heliu, reklaminiai balionai, foliniai balionai, LED...
Peržiūrų: 3105
15 nemėgstamiausių vestuvių dovanų

www.baroca.lt

Ekologiškų prekių krautuvė BAROCA jai, jam ir mažyliui įsikūrusi Vilniuje, Šv. Mykolo g. 14 (priešais Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčių ansamblį)
Peržiūrų: 3054

KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: