PAIEŠKA

www.magic-shop.lt Peržiūrų: 3143

Elektroninė Arvydo Stonio, vieno žymiausių Lietuvos iliuzionistų, parduotuvė. Joje rasite visko, ko reikia stebuklams, magijai. Manipuliacijos reikmenų, kortų malkų, kortų ir gatvės magijos prekių, prekių virvių triukams, nosinaičių. Žinoma, ir įvairių reikmenų scenos triukams, bendrosios magijos prekių. Jei domina mikromagija, mentalizmas, levitacija, triukai su pinigais – taip pat būtinai išsirinksite tai, kas Jums ir Jūsų draugams ar pažįstamiems leis pasimėgauti smagiu laisvalaikiu ir praskaidrins mintis bei nuotaiką.

Elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti ir triukų su balandžiais ar triukų vaikams prekių, triukų rinkinių, įvairių reikmenų efektams. Dar galima įsigyti žongliravimo prekių, magnetų ir kitų įvairių priedų triukams atlikti, afišų, galvosūkių. Ieškote literatūros? Informacijos? Ar tiesiog norite pasižiūrėti magijos seansų? Parduotuvėje galėsite įsigyti CD, DVD įrašų bei įvairių magijos ir pan. knygų.

Ieškote ko nors nesudėtingo ir linksmo – būtinai pasižvalgykite humoristinių prekių kategorijoje. Arba... paprasčiausiai pasipuoškite kokiu nors magišku suvenyru. Kaip ir daiktai, triukai gali būti jau naudoti... Tad tai visai nebloga alternatyva, jei nenorite išleisti daug pinigų tokioms pramogoms. Pramogos kokybei tai vargu ar pakenks. Juk triukas yra triukas...

Galima įsigyti ir dovanų kuponų.


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje


« Grįžti atgal


KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: