PAIEŠKA

Modidu Peržiūrų: 2848

Ne vienas mažas žmogutis, atėjęs į šeimą, pakiša tėveliams šaunią idėją, kuri tampa verslu. Taip nutiko ir Dianai, kuri, panorusi gražiais, kokybiškais ir stilingais drabužėliais aprengti dukrytę, pamatė, kad tai padaryti - misija neįmanoma. Tada ir šovė mintis įkurti savo įmonę ir puošti ne tik savo, bet ir kitų vaikus. Užsispyrimas, kurį išūgdė ilgametė patirtis dziudo sporte, Dianą vedė link tiksto ir neilgai trukus, Lietuvos sostinėje Vilniuje atvėrė vaikiškų prekių parduotuvė "Modi Du".

Pavadinime užšifruoti du vardai, o šalia skaičius du. Jis reiškia, kad mes vienodais drabužiais norime pradžiuginti ir tėvelius, ir mažylį. Vaikai mėgsta susitapatinti su tėveliais ir būti į juos panašūs - juk kiekvienam vaikui jo tėveliai patys gražiausi.

Šiuo metu "Modi Du" rengia vaikus nuo metukų iki šešerių ir jų tėvelius, tačiau sulaukus pageidavimų, Diana tikisi netolimoje ateityje, pradėti kurti ir drabužių liniją paaugliams. "Modi Du" drabužėlių stilius nėra klasikinis, visos kelnės yra haremo stiliaus t.y. su nuleistu prarėžiu, būtent tokie drabužių modeliai leidžia vaikams laisvai judėti. Drabužėliai originalūs vien todėl, kad tai autoriniai, pačios įkūrėjos Dianos kurti darbai. Dauguma modelių yra unisex, tinka tiek mergaitėms tiek berniukams.

Tam, kad drabužiai būtų ne tik gražūs bei stilingi, bet ir kokybiški, darbuotojai kiekvieną dieną važiuoja į siūvyklas, kuriose jie siuvami. "Modi Du" komanda myli ne tik savo produktus, bet ir pagrandukus, kuriems jie skirti, todėl visi rūbeliai - iš sveikų, bei draugiškų medžiagų.

Aukime kartu su Modi Du!


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje


« Grįžti atgal


KALENDORIUS

«« Gruodis 2021 »»
PrAnTrKePeŠeSk
  12
3
45
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: