PAIEŠKA

www.tarpgeliu.lt Peržiūrų: 4370

Ne tik gėlės!!! Šioje elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik įprastų ar įmantrių gėlių puokščių, itin originalių augalų paveikslų,. bet ir gundančių savo spalvingumu vaisių puokščių. Čia pat prie pasirinktos puokštės ar dovanos galėsite įrašyti norimą sveikinimo tekstą. Jei neturite savo – jį galėsite užsisakyti. Be to, čia Jūsų norimas tekstas gali būti ir išgraviruotas ant pasirinktos dovanos.

Žinoma, visa tai bus pristatyta Jūsų nurodytu adresu taip, kaip pageidausite – gėles ar dovanas galės pristatyti ne tik kurjeris ar žavus husaras su smuiku, bet ir piratas ar kitas patikęs personažas.

Tinklalapyje rasite ir įvairių dovanų pasiūlymų vyrams, moterims, vaikams. Jei ketinate sveikinti ką nors vestuvių proga ar švęsti šią gražią šventę patys – Jums šis tinklalapis taip pat bus įdomus. Jame rasite dovanų idėjų vestuvių metinėms, galėsite užsisakyti Jūsų šventės dekoravimo paslaugas.

Šiame tinklalapyje rasite ir kvepalų, kvapaus muilo, kuris vilioja akį savo spalvomis. Dar – originalių kvapnių dovanų rinkinukų.

Tai iš tikrųjų išskirtinė gėlių el. parduotuvė, kurioje Jūsų laukia didelis dovanų ir idėjų pasirinkimas. Galima įsigyti dovanų kuponų.


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje


« Grįžti atgal


KALENDORIUS

«« Lapkritis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27
28
2930   

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: