PAIEŠKA

Dovanos pagal Zodiaką

Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Vėžys
Jei Jūsų aplinkoje yra bent vienas Vėžys ir nežinote, ką jam padovanoti, pasinaudokite šiais patarimais!
Peržiūrų: 6131
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Dvyniai
Dovanas mėgsta visi, o Dvyniams patinka, kai jų dar ir daug... Jei nežinote, ką padovanoti – pasinaudokite šiais patarimais :)
Peržiūrų: 5514
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Jautis
Jaučiai – labai praktiški ir ramūs žmonės. Jie neįvertins staigmenų, tačiau už lengvai nuspėjamas (pavyzdžiui, tokias, kokias mėgo praeityje) ir „pagrindines“ kokybiškas dovanas bus išties dėkingi. Ką galima jiems padovanoti?
Peržiūrų: 9627
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Avinas
Mums gana dažnai kyla klausimas, ką padovanoti savo artimiesiems, bendradarbiams ir draugams. Vieni pasikliauja intuicija, kiti tikisi, kad rasti teisingą atsakymą padės žvaigždės. Ką galima padovanoti gimusiems po Avino ženklu?
Peržiūrų: 5840
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Vandeniui?
Vandenis – ateities žmogus. Jis nenuspėjamas ir originalus, gana dažnai nesupranta pats savęs. Jei gyvenate atskirai, vargu ar pavyks atspėti, kokia dovana jam reikalingiausia. Tokiu atveju pravers šie patarimai.
Peržiūrų: 5773
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Žuvims?
Rinkti dovaną Žuvims yra lengva ir malonu – bent jau tuo atveju, jei gerai jas pažįstate. Gimusieji po šiuo ženklu neretai ir patys pasidalina savo svajonėmis, bet ką daryti tiems, kurie su Žuvimis nėra tokie artimi arba tiesiog...
Peržiūrų: 4360
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Ožiaragiui?
Ožiaragiai – drovios asmenybės. Į klausimą, ko norėtų dovanų, sąžiningai jie gali ir neatsakyti – jei taip nutiks, vadinasi, dovaną teks rinkti patiems. Ką tokiu atveju reikėtų žinoti?
Peržiūrų: 3521
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Šauliui?
Su žaviais, atvirais, nuoširdžiais ir energingais Šauliais niekada netenka nuobodžiauti... Rinkti jiems dovaną – taip pat vienas malonumas. Ką gi galima padovanoti?
Peržiūrų: 3032
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Skorpionui?
Skorpionai – nuostabą keliančios asmenybės. Jei paklausite jų, ką norėtų gauti dovanų, greičiausiai išgirsite: „nieko“. Savaime suprantama, savų svajonių ir troškimų jie vis dėlto turi, tačiau neišduoda, tad jei norite...
Peržiūrų: 12347
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Svarstyklėms?
Pati geriausia dovana švelnioms ir pažeidžiamoms Svarstyklėms – šiluma ir dvasinė harmonija. Na, o jeigu pridėsite ir ką nors materialaus, nei Svarstyklių, nei jūsų džiaugsmui nebus ribų – juk gera nuotaika tokia užkrečiama!
Peržiūrų: 4050

KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: