PAIEŠKA

Dovanos pagal Zodiaką

Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Vėžys
Jei Jūsų aplinkoje yra bent vienas Vėžys ir nežinote, ką jam padovanoti, pasinaudokite šiais patarimais!
Peržiūrų: 6699
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Dvyniai
Dovanas mėgsta visi, o Dvyniams patinka, kai jų dar ir daug... Jei nežinote, ką padovanoti – pasinaudokite šiais patarimais :)
Peržiūrų: 6014
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Jautis
Jaučiai – labai praktiški ir ramūs žmonės. Jie neįvertins staigmenų, tačiau už lengvai nuspėjamas (pavyzdžiui, tokias, kokias mėgo praeityje) ir „pagrindines“ kokybiškas dovanas bus išties dėkingi. Ką galima jiems padovanoti?
Peržiūrų: 10498
Dovanos Jam ir Jai pagal Zodiako ženklą: Avinas
Mums gana dažnai kyla klausimas, ką padovanoti savo artimiesiems, bendradarbiams ir draugams. Vieni pasikliauja intuicija, kiti tikisi, kad rasti teisingą atsakymą padės žvaigždės. Ką galima padovanoti gimusiems po Avino ženklu?
Peržiūrų: 6395
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Vandeniui?
Vandenis – ateities žmogus. Jis nenuspėjamas ir originalus, gana dažnai nesupranta pats savęs. Jei gyvenate atskirai, vargu ar pavyks atspėti, kokia dovana jam reikalingiausia. Tokiu atveju pravers šie patarimai.
Peržiūrų: 6156
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Žuvims?
Rinkti dovaną Žuvims yra lengva ir malonu – bent jau tuo atveju, jei gerai jas pažįstate. Gimusieji po šiuo ženklu neretai ir patys pasidalina savo svajonėmis, bet ką daryti tiems, kurie su Žuvimis nėra tokie artimi arba tiesiog...
Peržiūrų: 4790
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Ožiaragiui?
Ožiaragiai – drovios asmenybės. Į klausimą, ko norėtų dovanų, sąžiningai jie gali ir neatsakyti – jei taip nutiks, vadinasi, dovaną teks rinkti patiems. Ką tokiu atveju reikėtų žinoti?
Peržiūrų: 3794
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Šauliui?
Su žaviais, atvirais, nuoširdžiais ir energingais Šauliais niekada netenka nuobodžiauti... Rinkti jiems dovaną – taip pat vienas malonumas. Ką gi galima padovanoti?
Peržiūrų: 3302
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Skorpionui?
Skorpionai – nuostabą keliančios asmenybės. Jei paklausite jų, ką norėtų gauti dovanų, greičiausiai išgirsite: „nieko“. Savaime suprantama, savų svajonių ir troškimų jie vis dėlto turi, tačiau neišduoda, tad jei norite...
Peržiūrų: 13303
Dovanų horoskopas. Ką padovanoti Svarstyklėms?
Pati geriausia dovana švelnioms ir pažeidžiamoms Svarstyklėms – šiluma ir dvasinė harmonija. Na, o jeigu pridėsite ir ką nors materialaus, nei Svarstyklių, nei jūsų džiaugsmui nebus ribų – juk gera nuotaika tokia užkrečiama!
Peržiūrų: 4346

KALENDORIUS

«« Birželis 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
     12
3456789
1011121314
15
16
17181920212223
24252627282930

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: