PAIEŠKA

Universalios dovanos

Čia rasite universalių dovanų visiems gyvenimo atvejams
Valgoma pintinėlė Velykų margučiams (ir ne tik)
Artėja Velykos... Ar jau susimąstėte, kaip nustebinsite savo šeimą ir svečius? Šį kartą dalinamės išties žavia ir praktiška idėja – ji nėra nauja, tačiau abejingų nepalieka niekada. Taigi... Kaip pasidaryti valgomą pintinėlę?
Peržiūrų: 6761
Muzikinė sistema su patefonu
Plokštelėmis bei patefonu dekoruotas interjeras, jaukių garsų pripildytas kambarys, nostalgiška nuotaika bei jaukūs pokalbiai... Skamba lyg scena iš seno kino filmo? Tačiau tai gali tapti Jūsų realybe, jei įsigysite vintažo stiliaus...
Peržiūrų: 7129
Pasidaryk pats: pavasariškos vazelės idėja
Pavasaris – permainų ir atsinaujinimo metas. Jis tiesiog neatsiejamas nuo žalios spalvos. Na, o kol jos trūksta, pagyvinti namus galima kambarinėmis gėlėmis ir... pavasariškai atrodančiomis vazomis bei vazonėliais. Tai labai paprasta!
Peržiūrų: 6479
Kvilingas + atvirukas = nereali staigmena
Rankų darbo atvirutės – ne tik dovanos priedas. Padarytos meniškai jos gali tapti ir visaverte dovana. Ar kada bandėte kvilingo techniką? Su ja rezultatai tiesiog nepakartojami!
Peržiūrų: 12033
Pasidaryk pats: vienetinis arbatos puodelis
Puodelis su lėkštute (arba be jos) – gana įprasta dovana. Norite, kad ji būtų vienetinė? Tada pasitelkite į pagalbą keletą priemonių ir savo fantaziją – rezultatas išties maloniai nustebins!
Peržiūrų: 17349
Pasidaryk pats: muilas su žolelėmis
Rankų darbo muilas su žolelėmis ir citrusinių vaisių žievelėmis – universali dovana, kurią galima dovanoti bet kam ir bet kokia proga. Išbandykite patys – viskas labai paprasta!
Peržiūrų: 6761
Rėmas - koliažas
Esate pakviesti į vestuvių ar įkurtuvių iškilmes? Neapsisprendžiate, kokią praktišką bei patrauklią akiai dovaną išrinkti?O gal ieškote dovanos šeimyninio verslo metinių proga?
Peržiūrų: 10743
Gėlių nelaistantiems draugams
Skintos gėlės ir jų puokštės – įprasta ir puiki staigmena. O ar esate dovanoję jų vazonėlyje? Taip, taip, būsimasis šeimininkas gali nemėgti auginti gėlių, pamiršti jas palaistyti ar tręšti...
Peržiūrų: 4240
Smagi dovana vaikams ir suaugusiesiems – USB atmintinė „Kempiniukas Plačiakelnis“
Jei tai skaitote, turbūt sėdite prie kompiuterio. Na, o jei turite kompiuterį, greičiausiai bent retkarčiais prireikia ir duomenų laikmenų, liaudiškai dar vadinamų „fleškomis“. Norite ko nors smagaus, originalaus ir už išskirtinę...
Peržiūrų: 4306
Dvi širdys – kamščiatraukis ir kaištis
Šis duetas – nepakeičiamas įrankių rinkinys, puikiai „pritapsiantis“ kiekvienuose namuose.
Peržiūrų: 2448

KALENDORIUS

«« Birželis 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
     12
3456789
1011121314
15
16
17181920212223
24252627282930

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: