PAIEŠKA

Dovanų pakavimo ir dekoravimo idėjos, įvairios puošmenos

Nežinote, kaip supakuoti dovaną? Trūksta idėjų papuošti namus? Pasisemkite įkvėpimo čia!
Kaip gražiai įpakuoti rankšluostį
Optinės apgaulės – įdomus dalykas. Jos stebina, žavi, intriguoja... Jas galima panaudoti tiek kuriant meno kūrinius, tiek darant dovanas. Netikite?
Peržiūrų: 7790
Pasidaryk pats: kalėdinės dekoracijos idėja
Kalėdinis vainikas – tiesiog būtinas didžiųjų žiemos švenčių atributas. Jei Jums arčiau širdies natūralios medžiagos, arba tiesiog norite ko nors išties gražaus ir nebrangaus, pasinaudokite šia idėja!
Peržiūrų: 14783
Pasidaryk pats: žiemiški piešinėliai ant langų
Papuošti namus yra begalės būdų: vieni karpo girliandas, kiti – snaiges... Dar kiti patys kuria dirbtines Kalėdų eglutes ar žaisliukus. Visa tai reikalauja laiko ir kartais – gana specifinių žinių ir priemonių, kurių bet kur...
Peržiūrų: 7340
Pasidaryk pats: dovanėlė stiklainėlyje
Mėgstate dovanoti dovanas, tačiau kaskart sukate galvą, kaip šauniai supakuoti bei pateikti dovanėlę? Kviečiame susipažinti su originalia dovanų pakavo idėja!
Peržiūrų: 7374
Pasidaryk pats: kalėdinės dekoracijos-lėlytės
Kalėdų dvasia visada aplanko tuos, kurie nuoširdžiai ruošiasi šventėms... Įsileiskite ją į savo namus, nustebinkite artimuosius ir svečius – šios nesudėtingos kalėdinės dekoracijos patiks visiems!
Peržiūrų: 6873
Originalus šventinis dekoras
Kad šventė būtų nepamirštama, vien dovanų nepakanka – būtinas ir originalus dekoras, priversiantis aiktelėti iš nuostabos Jūsų svečius. Kaip papuošti savo namus?
Peržiūrų: 6396
Pasidaryk pats: nuoširdus dovanos pakavimo popierius
Dovana gali prarasti pusę savo vertės, jei bus tiesiog grubiai įteikta į kažkieno rankas, todėl nenuvertinkite jos pakuotės, kaip bereikalingos. Originali pakuotė ne tik gali pagyvinti dovaną, bet ir pasakyti tuos pačius žodžius,...
Peržiūrų: 4084
Originalus dovanų pakavimas
Man rodos, kad niekas neįsižeistų gavęs angelą ne tik Kalėdų, bet ir kita proga... Gal tai draugės gimtadienis, mylimojo išlaikytas egzaminas, įkurtuvės, išleistuvės? Juos galima padovanoti net ir nesupakuotus!
Peržiūrų: 11164
Pasidaryk pats: dviejų skyrelių dovanų dėžutė
Originalios dovanų dėžutės – tai džiagsmas širdžiai ir akims. Ir ne tik todėl, kad jos neįprastos ar labai gražios. Kartu su viduje esančia staigmena jos sudaro darnią visumą, sukelia išbaigtumo įspūdį, todėl tikrai verta...
Peržiūrų: 8615
Pasidaryk pats: laikraštinis dovanų maišelis
Niekas nepaneigs: dovanoti smagiau, negu gauti – ypač kai matote brangaus žmogaus akyse nuostabą ir susižavėjimą. Šį kartą siūlau pasidaryti iš laikraščių, lankstinukų ir žurnalų originalų dovanų maišelį. Tokio nerasite nė...
Peržiūrų: 6056

KALENDORIUS

«« Birželis 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
     12
3456789
1011121314
15
16
17181920212223
24252627282930

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: