PAIEŠKA





Rankų darbo dovanų idėjos

Ieškote ypatingos, su meile pagamintos dovanos? Šioje kategorijoje rasite įvairių rankų darbo dovanų idėjų.
Pasidaryk pats: žvakidė su šokančiais drugeliais
Vieniems žvakės siejasi su šiluma, jaukumu ir romantika, kitiems – su tyla, rimtimi ir susikaupimu. Šį kartą siūlau pasidaryti žavią žvakidę su plevenančiais drugeliais: ją galima padovanoti savo artimiesiems arba pasipuošti namus.
Peržiūrų: 20627
Pasidaryk pats: itin šventiškas dovanų maišelis
Ne visi dovanų maišeliai yra puošnūs ar atitinka Jūsų skonį – kai kurie iš tiesų labai kuklūs ir paprasti, tad juos galima dekoruoti taip, kaip šauna į galvą. Norite, kad jūsiškis atrodytų šventiškai ir ypatingai? Pasinaudokite...
Peržiūrų: 3564
Pasidaryk pats: auskarai „Avytės“
Norite nustebinti ir pradžiuginti savo draugę, mamą, dukrytę, bendradarbę ar pusseserę? Padovanokite mielus rankų darbo auskarus – pavyzdžiui, šias avytes. Gera nuotaika – garantuota!
Peržiūrų: 9669
Pasidaryk pats: kava kvepiantis ežiukas
Ieškote originalios ir šiltos dovanos kavos mėgėjui? Sukurkite ją patys! Tam nereikės daug laiko, žinių ar įgūdžių, o rezultatas tikrai praskaidrins nuotaiką tiek Jums, tiek Jūsų artimiesiems!
Peržiūrų: 10108
Pasidaryk pats: žvakidės dviems
Jaukiai plevenanti ugnelė – stebuklingas vaistas nuo įtampos, nuovargio ir nemigos. Pasidarykite štai šias žavias žvakides – jos taps puikia dovana ir mėgstama bet kurių namų puošmena!
Peržiūrų: 11611
Sūrios tešlos dovanėlė tėčiui
Tėtis ir mama – svarbiausi žmonės vaikų gyvenime. Nors mamos su vaikais dažniausiai praleidžia gerokai daugiau laiko ir gauna daug daugiau dėmesio, maloniomis dovanėlėmis džiaugiasi ir tėčiai. Šį kartą norime pasidalinti viena...
Peržiūrų: 4029
Pasidaryk pats: astrų puokštė
Pati brangiausia dovana yra ne ta, už kurią daugiausiai sumokama, o ta, į kurią įdedama daugiausiai širdies. Pradžiuginkite savo artimuosius šia žavia saldainių puokšte!
Peržiūrų: 8006
Pasidaryk pats: 20 idėjų dovanoms
Jei į klausimą, ko žmogus nori dovanų, gavote atsakymą „Nežinau... Svarbiausia, kad būtų iš širdies!“, pasinaudokite šiuo mažų ir mielų rankų darbo dovanėlių sąrašu!
Peržiūrų: 8549
Pasidaryk pats: saldainių puokštė „Ananasas“
Saldainiai ir šampanas – labai įprasta ir tiesiog nebeatsiejama daugelio švenčių dalis. Tačiau sudėjus šiuos du dalykus į vieną, rezultatas gali būti visai netikėtas!
Peržiūrų: 11081
Pasidaryk pats: riešutėliai su palinkėjimais
Mes jau rašėme apie vadinamuosius „laimės sausainėlius“ – tai puikus būdas pakelti nuotaiką savo draugams ir artimiesiems, palinkėti jiems kažko gero ir gražaus. Šį kartą norime pasidalinti dar viena panašia idėja!
Peržiūrų: 3753

KALENDORIUS

«« Kovas 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
4
5
678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: