PAIEŠKA

Katino Vijurko Mau dienoraštis

Atgal į praeitį
Šiandien, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo prekių gausos, sunku surasti tą vienintelę, ypatingą ir originalią dovaną. Atsigręžkite į praeitį – juk visa nauja tėra pamiršta sena!
Peržiūrų: 8479
Krepšys su paslaptimi
Pintas krepšys – puikus būdas originaliai „įpakuoti“ dovaną. Į jį galima sudėti bet ką (nuo rankų darbo skanumynų ar vonios reikmenų iki šiltų kojinių atsargų žiemai). Šauniausia tai, kad niekas net neįtars, kas jo viduje!
Peržiūrų: 8808
Namai, jaukūs namai
Tikriausiai nesuklysime pasakę, kad namų jaukumą pirmiausiai kuria... kvapai. O kas gali kvepėti maloniau už tik ką iškeptą duoną?
Peržiūrų: 2345
Paskandinti liūdesį arbatos puodelyje...
Jei nežinote, ką padovanoti savo artimiesiems, ši idėja jums tikrai patiks – ji universali, praktiška ir gana nebrangi. Netikite? Išbandykite!
Peržiūrų: 2386
„Dėmesio, tuojau išskris paukštukas...“
Kaip tapti laimingiems? Ką daryti, kad laimės akimirkos, valandos ir dienos be pėdsako neišbluktų iš mūsų atminties? Žinoma, kad fotografuotis ir fotografuoti patiems!
Peržiūrų: 9089
Vijurko Mau dovana
Mažytės smulkmenos daro mūsų gyvenimą ypatingą. Na, o jeigu jos malonios, originalios ir su meile dovanojamos kitiems – net būdami vieni nesijausite vieniši. Ką daryti, kad tokios dovanėlės taptų išties reikšmingomis?
Peržiūrų: 4812
Ko reikia žmonėms
Ką turi kiekvienas žmogus? O ko kiekvienam reikia? Tai – filosofiniai klausimai, tačiau atsakymas į juos iš tiesų labai paprastas...
Peržiūrų: 2536
Gerai išdresuota sąžinė šeimininko negraužia
Artėja Tėvo diena. Jei dar neradote, kuo pradžiuginti savąjį – pats metas suskubti. Žinoma, kiekvienas tėtis yra individualus, tačiau kai kurios dovanos tinka visiems...
Peržiūrų: 8614
Vienas valtyje (neskaitant šeimininko)
Kovoti su bloga nuotaika galima daugybe skirtingų būdų: valgant šokoladą, skaitant knygas, keliaujant... Tai įprasta. Tačiau kai prispaudžia rimta bėda, ir jos sprendimas turi būti ypatingas.
Peržiūrų: 9275
Tėvo dienos gelbėjimo operacija
Šiandien – ypatinga diena, kurios laukia visi tėčiai. Net jeigu jie purto galvas ir tikina, kad jokių dovanų nereikia, dovanoti ir gauti dovanas yra malonu.
Peržiūrų: 9062

KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: