PAIEŠKA
Reklama

Norite mūsų tinklalapyje pateikti informaciją apie savo elektroninę parduotuvę, pristatyti išskirtinį gaminį ar paslaugas? Susisiekite su mumis – mes mielai Jums padėsime!

Pagrindinis mūsų tinklalapio tikslas – pateikti vienoje vietoje kuo daugiau aktualios informacijos apie šventes ir dovanas bei nukreipti mūsų lankytojus ten, kur jie tikrai ras, ko ieško – pas JUS.

Dovanų idėjų banke kaupiamos naujos išskirtinių ir įdomių dovanų idėjos, patarimai ir nuorodos į el. parduotuves, kuriose galima rasti visko, ko reikia išskirtinei ir nepamirštamai šventei.

Dovanų parduotuvių kataloge pristatomos el. parduotuvės, siūlančios įsigyti įvairių prekių ir paslaugų, galinčių tapti puikiomis dovanomis. Į parduotuvės vitriną galima įkelti net iki 12 prekių! Vitrinos pavyzdys:

Potencialūs pirkėjai galės sudaryti Norų sąrašą ,į kurį prekes galės įtraukti tiesiai iš Jųsų reklamos mūsų svetainėje,o pasidalinę sąrašu su draugais ,sulaukti tokių dovanų ,kokių labiausiai nori.


Norite į savo parduotuvę pritraukti daugiau potencialių pirkėjų, pareklamuoti savo paslaugas ar prekes? Tapkite mūsų nariu ir išbandykite Bronzinės, Sidabrinės arba Auksinės narystės teikiamus privalumus!

………………………………………….

BRONZINĖ NARYSTĖ (10 Eur/mėn.)

1) Vieno Jūsų el. parduotuvės dovanos idėją pristatančio straipsnio paruošimas ir publikavimas „Norų Šalies“ dovanų idėjų banke, promo bloke ir „Facebook“ puslapyje.
2) Keturių nurodytų prekių pristatymas „Norų Šalies“ dovanų pasiūlymų kataloge, Jūsų prekių vitrinoje.

………………………………………….

SIDABRINĖ NARYSTĖ (20 Eur/mėn.)

1) Dviejų Jūsų el. parduotuvės dovanų idėjas pristatančių straipsnių paruošimas ir publikavimas „Norų Šalies“ dovanų idėjų banke, promo bloke ir „Facebook“ puslapyje.
2) Aštuonių nurodytų prekių pristatymas „Norų Šalies“ dovanų pasiūlymų kataloge, Jūsų prekių vitrinoje.

………………………………………….

AUKSINĖ NARYSTĖ (30 Eur/mėn.)

1) Trijų Jūsų el. parduotuvės dovanų idėjas pristatančių straipsnių paruošimas ir publikavimas „Norų Šalies“ dovanų idėjų banke ir „Facebook“ puslapyje.
2) Iki dvylikos rodytų prekių pristatymas pristatymas „Norų Šalies“ dovanų pasiūlymų kataloge, Jūsų prekių vitrinoje.

3) Jūsų logotipo ( pageidaujamo paveikslėlio ) su tiesiogine nuoroda į Jūsų svetainę ir iškylančiu trumpu Jūsų pristatymu užvedus pelę , įtraukimas į bloką 

MŪSŲ PARTNERIAI IR DRAUGAI:

esantį pagrindinio ir visų kitų puslapių  apačioje.

…………………………………………. 

VIP NARYSTĖ (15 Eur/mėn.)

1) Jūsų logotipo ( pageidaujamo paveikslėlio ) su tiesiogine nuoroda į Jūsų svetainę ir iškylančiu trumpu Jūsų pristatymu užvedus pelę ,  įtraukimas į bloką 

MŪSŲ PARTNERIAI IR DRAUGAI:

esantį pagrindinio ir visų kitų puslapių  apačioje.

………………………………………….  

Iš karto užsakomai metinei narystei taikoma 30% nuolaida.


Turite klausimų ar pasiūlymų? Norite derėtis dėl reklamos sąlygų? Susisiekite su mumis telefonu +370 680 90908 arba el. pašto adresu norusalis@gmail.com – tikrai rasime abiems pusėms naudingą sprendimą!

Pagarbiai
"Norų Šalis"

NS_logo_150px

KALENDORIUS

«« Birželis 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
     12
3456789
1011121314
15
16
17181920212223
24252627282930

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: