PAIEŠKA
Registracija ir sąrašai

Ar jau užsiregistravote NORŲ ŠALYJE? Išbandykite – tai paprasta ir smagu. Prisijungę Jūs ne tik sudarysite savo geidžiamiausių DOVANŲ SĄRAŠĄ, tačiau galėsite pasidalinti juo su bičiuliais, pakviesite prisijungti draugus bei matysite jų dovanų sąrašus!

Norėdami sukurti savo DOVANŲ SĄRAŠĄ – registruokitės*. Vos keli žingsniai ir:

 • paskelbsite neribotą laiką galiojantį nemokamą Bendrąjį dovanų sąrašą**
 • kiekvieną patikusią dovanos idėją*** galėsite pridėti prie savo dovanų sąrašo
 • Jums patikusių idėjų sąrašas bus pasiekiamas bet kuriuo metu, jį galėsite pildyti iš karto po registracijos arba kitu patogiu laiku
 • dalinkitės savo išsvajotų dovanų sąrašu su bičiuliais, pakviesdami juos prisijungti. Kvietimus nesudėtingai išsiųsite prisijungę prie svetainės
 • sužinosite, kokių dovanų labiausiai trokšta prisiregistravę bičiuliai ir galėsite maloniai juos nustebinti
 • džiuginsite dovanodami ir džiaugsitės sulaukę trokštamų dovanų!

* Registracija tinklalapyje yra nemokama  / Registracijos metu būtina užpildyti žvaigždute pažymėtus laukus / Už registracijos metu bei dovanų sąrašuose skelbiamą informaciją atsako ją pateikęs vartotojas / Jei nebenorite ilgiau naudotis tinklalapio siūlomomis paslaugomis, bet kuriuo metu galite išsiregistruoti.
** Sudarinėdami savo pageidaujamų dovanų sąrašą, galite į jį įtraukti dovanas, jau esančias elektroninės parduotuvės prekių sąraše / Taip pat galite savarankiškai įtraukti į dovanų sąrašą dovanas, kurių nėra elektroninių parduotuvių prekių sąrašuose.
*** Norusalis.lt savarankiškai prekybos nevykdo / Už informaciją apie prekes, parduodamas elektroninėse parduotuvėse, atsako parduotuvių savininkai / Elektroninių parduotuvių pateiktuose dovanų sąrašuose esančias prekes galima įsigyti tik tose konkrečiose el. parduotuvėse.

  KALENDORIUS

  «« Gegužė 2024 »»
  PrAnTrKePeŠeSk
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27
  28293031  

  2017 M. HOROSKOPAS

  Vardadieniai


  Informacijos šaltinis: www.day.lt

  Dienos patarlė


  Informacijos šaltinis: www.day.lt

  DRAUGŲ PAIEŠKA

  Vardas arba pavardė:
  El. pašto adresas

  Naujienų prenumerata

  Jūsų vardas:
  Jūsų el. paštas: