PAIEŠKA

www.pramoguimperija.lt Peržiūrų: 2255

TIKRA vaikų pramogų IMPERIJA. Joje rasite labai daug idėjų įvairiausioms progoms. Smagus kolektyvas pasirengęs Jums pagelbėti ir surengti ne tik išskirtinius vaikučių gimtadienius, bet ir krikštynas, vaikų darželio ar pradinukų išleistuves.

Kad vaikučiai nenuobodžiautų suaugusiųjų švenčių metu, taip pat verta kreiptis šiuo adresu – į Jūsų šventę atvykęs personažas pasirūpins vaikučių užimtumu ir pramogomis, o Jūs galėsite skirti laiko sau.

Mokykloms ir darželiams siūlomos specialios šventinės programos, taip pat organizuojamos įvairios vaikų šventės. Vaikučių gimtadieniams personažą išsirinkti dideliame sąraše nebus sunku, nes šalia rasite informacijos, kokie personažai ir kokio amžiaus vaikučiams labiausiai tinka. Tinklalapyje rasite ir patarimų, kur, su kuo ir kaip geriausia švęsti vaikučio gimtadienį.

Šiuo metu siūlomos tokios gimtadienių temos: Kiškučiai, Tigriukai, Katinėliai, Viščiukai, Laputės, Liūtukai, Beždžionėlės, Pelytė Minė, Nykštukas, Betmenas, Karlsonas, La Pica, Džiumandži, Pepė Ilgakojinė, Gimtadieniukė, Fėja, Barbės diena, Raganiūkštės, Aladino draugė Žasmin, Alibaba ir 40 plėšikų, Muškietininkai, Havajai, Indėnai, Piratai, Z būrys, Ateiviukas, Olimpinės žaidynės.

Neradote norimos? Kreipkitės ir greičiausiai susitarsite... :)


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje


« Grįžti atgal


KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: