PAIEŠKA





DOVANŲ HOROSKOPAS Peržiūrų: 5194

Ką padovanoti Vėžiui?

Vėžiai – jautrios, įžeidžios ir nelabai linkusios atsiverti asmenybės, todėl išrinkti jiems dovaną nėra paprasta. Kaip padovanoti tai, apie ką jie svajoja?

•    Vėžiais yra estetai. Jiems patinka gražūs daiktai ir niekučiai, kuriais galima papuošti savo namus arba pasinaudoti buityje. Tiesą sakant, reikia pabrėžti, kad Vėžio namai – jo tvirtovė. Pats sėsliausias iš visų Zodiako ženklų džiaugsis viskuo, kas jo „lizdelį“ padarys dar jaukesnį, gražesnį ir patogesnį (baldais, kokybiška buitine technika, paveikslu, nebrangia, tačiau gražia smulkmena, šlepetėmis ir pan. Svarbu tik tai, kad tokie daiktai būtų estetiškai patrauklūs).
•    Dauguma Vėžių tiesiog dievina kates, bet kadangi keturkojis bičiulis – ne tik džiaugsmas, bet ir didelė atsakomybė, naująjį šeimos narį geriau leiskite išsirinkti pačiam Vėžiui. Jūs galite padovanoti pliušinį katinėlį-pagalvę arba katinišką pufą – leiskite pasireikšti savo fantazjai.
•    Atspėti, apie ką svajoja Vėžiai, gana sunku, tačiau jie nuoširdžiai tikisi, kad pataikysite „į dešimtuką“ – tai reikš, kad gerai pažįstate žmogų, jo skonį ir pomėgius, o tai Vėžiui labai svarbu.
•    Gimusieji po šiuo ženklu jaučia itin didelę silpnybę viskam, kas susiję su praeitimi, prisiminimais ir senienoms. Galite padovanoti iliustruotą istorinę knygą, nuotraukų albumą arba rėmelį, fotoaparatą arba ką nors senoviško, iš antikvariato – pamatysite, kiek džiaugsmo suteiks tokios dovanos.
•    Nepamirškite, kad Vėžiai mėgsta skaniai pavalgyti, pabūti prie stalo su šeima ir draugais, todėl idealiai tiks puodų ar puodelių rinkinys, indų ar stalo įrankių komplektas, dėkliukai servetėlėms ir kiti panašūs aksesuarai.
•    Jei norite įteikti gėlių – rinkitės neįprastas, švelnias ir egzotiškas. Rožės greičiausiai nepatiks (atrodys per daug „vulgariai“), o vienas subtiliai kvepiantis lelijos žiedas sulauks daug daugiau pasigėrėjimo, negu gladiolių puokštė. Kita vertus, vystančios gėlės Vėžiams kelia liūdesį, todėl jeigu norite, kad jūsų dovana džiugintų ilgiau, dovanokite vazonines – jos papuoš namus ir nuolat jus primins.
•    Jei renkate kvepalus, turėkite omenyje, kad jų aromatas turi būti švelnus ir romantiškas, lyg lengvas vėjelio dvelksmas. Na, o jeigu pataikysite nupirkti ką nors, kas primins Vėžiui vaikystę, tokie kvepalai taps itin mėgstama ir vertinama dovana.
•    Jokiu būdu nedovanokite konservatyviam Vėžiui to, kas neatitiks jo stiliaus (pavyzdžiui, rūbų, kurie patinka jums, o ne jam – net jeigu ir manote, kad tiktų ir atrodytų labai gražiai). Toks žmogus paprasčiausiai įsižeis, nes manys, kad nepriimate jo tokio, koks yra.
•    Originalumo Vėžys gali ir neįvertinti, tačiau neprašausite pro šalį, jei įteiksite ką nors, kas jį džiugino ir seniau. Dovanos, kurios patiko vakar, patiks ir šiandien (pavyzdžiui, jeigu žinote, kad moteris mėgsta apyrankes, drąsiai dovanokite – svarbu, kad jos būtų subtilios, skoningos. Iš metalų patartina rinktis sidabrą).
•    Paplitusi klaidinga nuomonė, kad gimusiems po šiuo ženklu būtina dovanoti tik tai, kas praktiška. Iš tikrųjų jie yra romantikai, tad jei Vėžio vardu pavadinsite žvaigždę ar įteiksite kitą svajingumu ir jausmingumu dvelkiančią dovaną, patikėkite – susižavėjimas bus begalinis.

Patarimais dalinasi Aistė

Ar jau užsiregistravote NORŲ ŠALYJE? Išbandykite - tai paprasta ir smagu. Prisijungę sudarysite savo DOVANŲ SĄRAŠĄ ir Jūsų bičiuliams neteks sukti galvos ieškant Jums pačios geriausios dovanos!


Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje


« Grįžti atgal


KALENDORIUS

«« Liepa 2024 »»
PrAnTrKePeŠeSk
1234567
891011121314
15161718192021
22
23
2425262728
293031    

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: