PAIEŠKA

Norusalis.lt pasiūlymai


Praktinis vadovas savarankiškai kelionei į Izraelį ir Jordaniją (Petrą). Bus bandoma aprašyti ,kodėl buvo pasirinktas vienas ar kitas sprendimas renkantis kelionės būdus ir kas iš to išėjo. Taigi ,apie viską nuo pradžių. Kelionė į...
Peržiūrų: 4186

 Apie kaukes ir apie tai ar jas reikia nešioti sveikiems ,ar tik sergantiems …………………………………….…………… Šiek tiek apie koronovirusą ir jo dydį, kad suprastum, kurios kaukės jį filtruoja, o kurios ne. Koronoviruso vidutinis dydis yra 0,1 mikrono. Nuotraukoje virusas palygintas...
Peržiūrų: 1782
5 muilo burbulų receptai
Kas vasarą gali būti smagiau už balionus ir... muilo burbulus? Šį kartą dalinamės net 5 skirtingais receptais – išsirinkite sau labiausiai patinkantį! Pirmas receptas . Jums nereikės nei brangaus, nei kvapaus muilo – palikite jį kitoms reikmėms. Užteks paprasčiausio ūkiško. Sutarkuokite jį į karštą...
Peržiūrų: 3389
Ką padovanoti Vėžiui?
Vėžiai – jautrios, įžeidžios ir nelabai linkusios atsiverti asmenybės, todėl išrinkti jiems dovaną nėra paprasta. Kaip padovanoti tai, apie ką jie svajoja? •    Vėžiais yra estetai. Jiems patinka gražūs daiktai ir niekučiai, kuriais galima papuošti savo namus arba pasinaudoti buityje. Tiesą...
Peržiūrų: 4293Renkame sužadėtuvių žiedą Peržiūrų: 1691


Renkame sužadėtuvių žiedą

Renkame sužadėtuvių žiedą

Tikriausiai kiekviena mergina svajoja tiek apie vestuves, tiek apie gražias sužadėtuves. Ketinate pasipiršti? Nežinote, kaip pasiruošti šiam svarbiam žingsniui? Papasakosim viską, ką būtina žinoti!

Tradicija sutvirtinti santykius žiedu nėra nauja (dar prieš tai šią žiedo funkciją atstojo juostelės, vainikai ir kt.). Pavyzdžiui, senovės Romoje jaunikis žiedą dovanodavo nuotakos tėvams, tuo parodydamas, kad yra pakankamai pasiturintis ir gali aprūpinti savo šeimą. Mūsų dienomis žiedas dovanojamas mylimajai, o tradicija prašyti rankos ir širdies, priklaupus ant vieno kelio ir ištiesus mažą gražią dėžutę, tampa vis populiaresnė.

Kaip nešiojamas sužadėtuvių žiedas


Sužadėtuvių žiedas maunamas taip pat, kaip ir vestuvinis: Europoje ir JAV – ant kairės rankos bevardžio piršto, o, pavyzdžiui, Rusijoje – ant dešinės. Abiem atvejais šis pirštas siejamas su širdimi. Nešioti sužadėtuvių žiedo ant kitų pirštų nerekomenduojama – manoma, kad tai gali prišaukti nelaimę, ir vestuvės iširs.

Jei mylimoji sutinka tekėti, ji užsimauna žiedą. Vestuvių dieną, prieš susitinkant su jaunikiu, žiedas nuimamas, o bažnyčioje arba santuokų rūmuose užmaunamas vestuvinis. Kai kurios moterys vėliau sužadėtuvių žiedą nešioja kartu su vestuviniu – bet tik tuo atveju, jeigu jie tarpusavyje gražiai dera, „nesipjauna“.

Kokį dovanoti

Neretai sužadėtuvių žiedas saugomas kaip šeimos relikvija ir perduodamas iš kartos į kartą, todėl ir rinkti jį reikia labai atsakingai. Būtina atsižvelgti į šiuos dalykus:

•    Biudžetą. Vakaruose priimta per sužadėtuves dovanoti žiedą, kurio vertė – kaip jūsų 1–2 mėnesių atlyginimas. Tačiau lįsti į skolas dėl jo tikrai nerekomenduojama. Rinkitės pagal savo galimybes, bet turėkite omenyje, kad tai neturi būti ir pigus niekutis (paprastai dovanojamas žiedas iš brangiųjų metalų, su akmenėliu);
•    Žiedo dydį. Sužinoti jį – turbūt pati sudėtingiausia užduotis. Galite paprašyti, kad padėtų mylimosios draugė, arba išsiaiškinti patys – pavyzdžiui, „pasiskolinti“ vieną iš mylimosios žiedų, arba jį iš anksto išmatuoti. Vis dėlto turėkite omenyje, kad jis bus mūvimas būtent ant bevardžio piršto, todėl „pasiskolintas“ gali būti šiek tiek didesnis arba mažesnis, negu jums reikia. Taip pat reikia atsižvelgti į tai, kad jei mergina dešiniarankė, dešinės rankos bevardis pirštas už kairiosios rankos būna didesnis apie 0,3 mm (ir atvirkščiai).

Metalas ir akmuo

Pagrindinė taisyklė: sužadėtuvių žiedas turi būti iš brangiųjų metalų ir su brangiuoju akmenėliu. Klasikinis variantas – plonas auksinis žiedelis su deimantu (auksas gali būti geltonas, baltas ar rausvas, arba jį galima pakeisti platina).

Jeigu mergina nešioja sidabrinius auskarus ir kitus papuošalus, žiedas taip pat gali būti sidabrinis.

Na, o kalbant apie akmenis, svarbu atsiminti, kad sužadėtuvėms tinka ne visi: patartina vengti perlų (simbolizuoja ašaras), rubinų (siejamas su krauju), opalų (nelaimė), deimantų trupinėlių ir šukelių (sudužusi meilė).

Deimanto dydis neturi reikšmės – dideli akmenys neretai būna labai nepatogūs nešioti (ypač – šaltuoju metų laiku, kai tenka mūvėti pirštines). Gražiai atrodo ir visai mažyčiai – sužadėtuvių žieduose jų gali būti du, trys ir daugiau.

Atkreipkite dėmesį į mylimosios stilių, skonį, kokius papuošalus ji nešioja. Jeigu auksinius ir sidabrinius – ir žiedas turi būti būtent toks. Jeigu ji mėgsta egzotiką ir ekstravaganciją, gali tekti paieškoti nestandartinių sprendimų (rinktis ne deimantus, o pavyzdžiui, safyrus, arba užsisakyti žiedą pagal individualius pageidavimus – įdomios formos, su graviūromis ir pan.).

Kad ir ką pasirinksite, nepamirškite: savo žiedu jūs išreiškiate norą saugoti ir globoti savo mylimąją, parodote savo jausmų stiprumą ir ketinimų rimtumą. Net jeigu žiedas nebus pats brangiausias ir kažkuo labai ypatingas, net jeigu rinksitės ne brangiuosius metalus ir akmenis, jūsų mylimajai jis vis tiek bus pats geriausias!

Gražių sužadėtuvių!

Ar jau užsiregistravote NORŲ ŠALYJE? Išbandykite - tai paprasta ir smagu. Prisijungę sudarysite savo DOVANŲ SĄRAŠĄ ir Jūsų bičiuliams neteks sukti galvos ieškant Jums pačios geriausios dovanos!Norite paskelbti savo el. parduotuvės dovanų pasiūlymus mūsų tinklalapyje? Reklamos sąlygas rasite šiame puslapyje
« Grįžti atgal

KALENDORIUS

«« Rugsėjis 2023 »»
PrAnTrKePeŠeSk
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829
30
 

2017 M. HOROSKOPAS

Vardadieniai


Informacijos šaltinis: www.day.lt

Dienos patarlė


Informacijos šaltinis: www.day.lt

DRAUGŲ PAIEŠKA

Vardas arba pavardė:
El. pašto adresas

Naujienų prenumerata

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas: